Czy ona moze byc w ciąŻy?

Forum seksualne poruszające szerokie problemy płci i relacji między osobnikami tej samej lub przeciwnej płci, potrzebami oraz zaburzeniami
zmartwiony

Czy ona moze byc w ciĄŻy?

Post autor: zmartwiony »

Witam martwi mnie pytanie czy moja dziewczyna moze byc w ciazy. wspolzylismy ze soba z zabezpieczeniem (prezerwatywa) po wytrysku na zewnatrz pochwy ale w gumce zrobilismy sobie przerwe ok 10 minut po ktorej dalej wspolzylismy z zabezpieczeniem tego samego typu i gumka pekla w pochwie czy moglo dojsc do zaplodnienia? czlonka nie mylem przez ten czas a spermy na nim nie zostalo ( nie bylo widac mogl byc lekko wilgotny) ok 30h przed stosunkiem masturbowalem się a czytalem w encyklopedii medycznej ze plemnik dojrzewa przez 2 tyg a po tym czasie dopiero w najadrzach zdobywa zdolnosc ruchu co o tym myslicie? prosze o szybka odpowiedz
Awatar użytkownika
Vinci
Posty: 991
Rejestracja: 20 sty 2006, o 21:54

Re: Czy ona moze byc w ciĄŻy?

Post autor: Vinci »

przed stosunkiem masturbowalem się a czytalem w encyklopedii medycznej ze plemnik dojrzewa przez 2 tyg a po tym czasie dopiero w najadrzach zdobywa zdolnosc ruchu
plemnik moze i tyle dojrzewa tylko, ze przy wytrysku nie pozbywasz sie wszytkichdorosłych", wiec zawsze (do pewnego monentu) zostaje porcja zdolna zaplodnic.
gumce zrobilismy sobie przerwe ok 10 minut po ktorej dalej wspolzylismy z zabezpieczeniem tego samego typu i gumka pekla w pochwie czy moglo dojsc do zaplodnienia?
jesli gumka pekla to bardzo prawdopodobne zedo plodnienie doszlo, nawiazuja do tego co napisalem wyzej

a spermy na nim nie zostalo
to ze nie bylo widac nie znaczy ze nie zostaly tam plemniki,
zmartwiony

Re: Czy ona moze byc w ciĄŻy?

Post autor: zmartwiony »

jak bardzo prawdopodobne jest ze ta mala ilosc niewidoczna golym okiem byla w stanie przebyć odpowiednia odleglosc potrzebna do zaplodnienia i nie zginąć moja dziewczyna ma dni nieplodne ale nie wiemy co z tym zrobic pierwszy raz taka wpadka jesli do jutra nie znajdzie sie rozwiazanie to pojdziemy do ginekologa prywatnie :( po Postinor
Awatar użytkownika
Savok
Posty: 2903
Rejestracja: 15 gru 2006, o 21:46

Re: Czy ona moze byc w ciĄŻy?

Post autor: Savok »

Spokojnie kolego. Kobieta nie chomik, nie zachodzi w ciaze za kazdym razem
Jesli Twoja dziewczyna ma dni nieplodne, do tego jest w srodku tych dni, to macie 99,9% szans, ze nic sie nie zdarzylo.
Poza tym na pewno nie ma sensu leciec do ginekologa, ktory pomaca, pogada glupoty a na koncu powie, ze i tak nic nie wie. jest zdecydowanie za wczesnie zeby okreslic, czy ciaza ma miejsce. Poczekajcie spokojnie do nastepnego planowanego okresu. jesli bedzie sie spozniaj bardziej niz 3 dni, wtedy idzcie do lekarza. Wczesniej poprostu nie ma takiego testu, ktory stwierdzilby, ze cos sie dzieje. Zawsze mozecie tez w aptece kupic poprostu test ciazowy typu do it yourself. Ale one tez dzialaja dopiero po spozniajacym sie okresie. Wymagaja minimum 14 dni od zaplodnienia.

Jednak jestem pewien, ze wynik bedzie negatywny
Iwus
Posty: 1126
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: Czy ona moze byc w ciĄŻy?

Post autor: Iwus »

Savok pisze:Jednak jestem pewien, ze wynik bedzie negatywny
nigdy nie można być w 100% pewnym

Jeśli od stosunku nie mineło jeszce 72 h dziewczyna może zgłosic sie po receptę do lekarza po tzwpigułkę po"
Wbrew panującemu przekonaniu receptę na Postinor Duo może wypisać KAŻDY lekarz, w tym lekarz stomatolog lub lekarz weterynarii.
Opakowanie zawiera 2 tabletki i kosztuje ok. 55-65 PLN.
Moja koleżanka zgłosiła sie na pogotowie z takim samym przypadkiem i dostała receptę.
Ginekolog moze rozpozanć ciąże od 6 tygosdnia(2 tygodnie po planowanej miesiączce)test można zrobić 5 dni po planowanej miesiączce.
zmartwiony

Re: Czy ona moze byc w ciĄŻy?

Post autor: zmartwiony »

a jesli okaze sie po miesiacu ze jest w ciazy co wtedy ginekolog pomoze? przypisze witaminki i na tym sie skonczy ?
Iwus
Posty: 1126
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: Czy ona moze byc w ciĄŻy?

Post autor: Iwus »

przepisze kwas foliowy i zleci comiesieczne wizyty,badania krwi itp.Zacznie was przygotowywać do roli rodziców
Przeczytaj

Kod: Zaznacz cały

mediweb.pl/womens/wyswietl_vad.php?id=645
objawy ciąży
zmartwiony

Re: Czy ona moze byc w ciĄŻy?

Post autor: zmartwiony »

oj wlasnie o to chodzi zebysmy rodzicami nie zostali teraz waham sie tylko czy isc do lekarza czy jednak nie isc tzn to nie ja pojde tylko moja dziewczyna a ona niestety na chwile obecna nie wyobraza sobie takiej wizyty nie wiem czemu chyba wstydzi sie za bardzo
Awatar użytkownika
Savok
Posty: 2903
Rejestracja: 15 gru 2006, o 21:46

Re: Czy ona moze byc w ciĄŻy?

Post autor: Savok »

Moze inaczej. Kiedy Twojej dziewczynie skonczyl sie ostatni okres? Zapytaj sie jej dokladnie co do dnia, jesli nie wiesz. Wtedy Ci powiemy, jakie jest prawdopodobienstwo ze cos sie stalo. Metoda kalendarzykowa nie jest pewna, szczegolnie u ludzi mlodych, ale pozwala policzyc to i owo szczegolnie post factum
Potwor
Posty: 19
Rejestracja: 21 gru 2006, o 08:47

Re: Czy ona moze byc w ciĄŻy?

Post autor: Potwor »

Wytłuacz jej w takim razie, że są pigułki, np. Postinor już wcześniej wspomniany, które bierze się w takich sytuacjach. I że naprawdę nie ma się czego wstydzić, bo ginekolog takie przypadki ma codziennie (no, to moze byc naciąganie prawdy, nie znam się aż tak dokładnie).
Z innej beczki: wnioskuję, że nigdy u ginekologa nie była, skoro się tak wstydzi, ale ponieważ współżyjecie ze sobą ona powinna pojawiać się na kontrolach! to dla jej własnego zdrowia i dobra. Pogadaj z nią też o tej kwestii, bo może się na przykład zdarzyć taki niemiły przypadek (wiem, że to rzadkość), że ma nadżerkę a ta nadżerka się w nowotwór przekształca. Takie postraszenie też czasem pomaga ośmielić się na pierwszą wizytę.
Marcin I.
Posty: 304
Rejestracja: 12 maja 2006, o 13:04

Re: Czy ona moze byc w ciĄŻy?

Post autor: Marcin I. »

zmartwiony pisze:jak bardzo prawdopodobne jest ze ta mala ilosc niewidoczna golym okiem byla w stanie przebyć odpowiednia odleglosc potrzebna do zaplodnienia
Bardzo prawdopodobne
zmartwiony

Re: Czy ona moze byc w ciĄŻy?

Post autor: zmartwiony »

kiedy sie skonczyl to ona nie pamieta ale zaczal sie 4.12
Awatar użytkownika
MiRACiDiUM
Posty: 892
Rejestracja: 20 wrz 2005, o 01:00

Re: Czy ona moze byc w ciĄŻy?

Post autor: MiRACiDiUM »

Zmartwiony, tutaj jest kalkulator dni płodnych. Potrzebna jest jeszcze średnia długość cyklu.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości