Stomatologia na UJ?

Jak dostać się na stomatologię, które uczelnie są najlepsze, ile muszę mieć punktów, jakie są zasady rekrutacji na studia medyczne. Wszystko co dotyczy stomatologii na studiach i w pracy zawodowej.
kate2013
Posty: 40
Rejestracja: 1 gru 2012, o 11:21

Stomatologia na UJ?

Post autor: kate2013 »

Zwracam się tu głownie do studentów stomatologii w Krakowie, czy jesteście zadowoleni ze studiów na UJ czy drugi raz wybralibyście inaczej? warto studiować tu studiować czy może lepiej iść gdzie indziej, słyszałam że w warszawie i łodzi jest lepiej . Bardzo proszę o radę
york
Posty: 1902
Rejestracja: 27 gru 2007, o 22:05

Re: stomatologia na uj?

Post autor: york »

jestem zadowolna i 2 raz wybralabym ta sama uczelnie
BubuMale
Posty: 254
Rejestracja: 26 lip 2012, o 13:50

Re: stomatologia na uj?

Post autor: BubuMale »

mimi11, na ktorym roku jestes?
kate2013
Posty: 40
Rejestracja: 1 gru 2012, o 11:21

Re: Stomatologia na UJ?

Post autor: kate2013 »

mimi11 pisze:jestem zadowolna i 2 raz wybralabym ta sama uczelnie
słyszałam że jest duży nacisk na teorie i mało zajęć praktycznych w porównaniu z innymi uczelniami, to prawda? jak oceniasz kadre, zajęcia i ogólnie klimat na uczelni?
Awatar użytkownika
Smile_Forever
Posty: 1239
Rejestracja: 17 sty 2013, o 18:41

Re: Stomatologia na UJ?

Post autor: Smile_Forever »

Cześć mam do Was pytanie: czy dobrze zrozumiałam,że logowanie dla uczniów zdających nową maturę ma miejsce 29.05 dopiero?
york
Posty: 1902
Rejestracja: 27 gru 2007, o 22:05

Re: Stomatologia na UJ?

Post autor: york »

nowomaturzyści zawsze rejestrują się dosyć późno, w stosunku do staromaturzystów
czy dużo teorii i mało praktyki? hmm, mam znajomych na innych umedach, więc mogę to tylko w taki sposób porównać, ewentualnie na opiniach osób, które się do nas przeniosły: teorii najwięcej, jest o ok 800-1000h więcej na całe studia niż na innych umedach( masz tyle godzin co medycyna i na przedmiotach medycznych", np. fizjologii, zdajesz kolokwia, egzamin taki sam jak studenci leku dla ścisłości piszesz na tej samej sali i te same pytania), co do praktyki, jeśli porównam do śum do jest jej więcej, a do innych uczelni( gumed, łódź) jest podobnie więcej wymagają, ale ładnie widać to na wynikach ldepu gdzie jest jaki poziom
Awatar użytkownika
Smile_Forever
Posty: 1239
Rejestracja: 17 sty 2013, o 18:41

Re: Stomatologia na UJ?

Post autor: Smile_Forever »

mimi11, dzięki, niektórzy już się pospieszyli z logowaniem i wolałam się upewnić
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości