Stomatologia 2010- przyjęci :)

Jak dostać się na stomatologię, które uczelnie są najlepsze, ile muszę mieć punktów, jakie są zasady rekrutacji na studia medyczne. Wszystko co dotyczy stomatologii na studiach i w pracy zawodowej.
Asillith
Posty: 751
Rejestracja: 12 lip 2008, o 18:58

Stomatologia 2010- przyjęci :)

Post autor: Asillith »

Czas założyć nowy wątek by się zapoznać z kim się spędzi kolejne 5 lat Jak się zapatrujecie na integracje? Jak Wam przebiega szukanie mieszkania czy wolicie akademiki? Coś więcej może macie ochotę napisać o sobie? Zapraszam do dyskusji
Awatar użytkownika
micbad
Posty: 4
Rejestracja: 10 lip 2010, o 12:02

Re: Stomatologia 2010- przyjęci :)

Post autor: micbad »

To może ja zacznę Na stome startuje już drugi raz, jestem z rocznika 90. W zeszłym roku się nie udało, ale poprawiłem mature i od 1 października PAM moim drugim domem Aktualnie mieszkam w Głogowie (dolnośląskieP). Do integracji jestem bardzo chętny Hmmm co do mieszkania, to póki co szukam w necie non stop. Może gdyby zebrało się kilka osób chętnych to moglibyśmy razem jakiegoś sensownego lokum poszukać, bo wg mnie zawsze lepiej i raźniej jak z tego samego kierunku ludzie razem mieszkają Po pierwsze lepsza integracja, po drugie wzajemna pomoc, no i pewnie jeszcze wiele pozytywnych aspektów się znajdzie a tak w ogóle to Michał jestem Asillith, teraz Twoja kolej żeby się przedstawić P
Asillith
Posty: 751
Rejestracja: 12 lip 2008, o 18:58

Re: Stomatologia 2010- przyjęci :)

Post autor: Asillith »

Moja historia jest bogata Ogólnie jestem rocznik 87. O stomatologi zaczęłam myśleć rok temu ale zabrakło 6 pkt. Poprawa matury no i jestem z wami Mam na imię Asia. Jestem z Warszawy. Ja chętnych do zamieszkania już mam choć samego mieszkania jeszcze nie
resnick
Posty: 360
Rejestracja: 17 gru 2009, o 13:53

Re: Stomatologia 2010- przyjęci :)

Post autor: resnick »

to teraz ja!:)
na imie mi Agata, jestem z lubuskiego (okolice Gorzowa, POLNOC:p) to byla moja druga matura, w tym roku po raz pierwszy pisalam fizyke oraz zlozylam na PAM i to byl strzal w dziesiatke i duma w rodzinie:) rocznik 90. chetnie sie pointegruje. obecnie przegladam oferty i przygnebiajaco dzialaja na mnie oferowane warunki przy TAKICH cenach.
Awatar użytkownika
Alexis90
Posty: 15
Rejestracja: 18 lip 2010, o 16:36

Re: Stomatologia 2010- przyjęci :)

Post autor: Alexis90 »

To teraz ja Mam na imię Ola i to była moja druga matura(też po raz pierwszy pisałam fizykę). W tamtym roku nawet nie myślałam o stomatologii, ale studiowanie farmacji na WUMie całkowicie zmieniło moje myślenie. Mieszkam w Szczecinie, więc jak coś to mogę zostać przewodnikiem(zupełnie darmowym ). Oczywiście jestem za spotkaniem integracyjnym.
E_w_u_u_n_i_a
Posty: 3
Rejestracja: 26 lip 2010, o 12:19

Re: Stomatologia 2010- przyjęci :)

Post autor: E_w_u_u_n_i_a »

Ja również przyłączam się do integracji Mam na imię Ewa, pochodzę z wielkopolski, i również to moja druga maturka. Niestety ale rok temu braknął mi 1 punkcik no i tym sposobem musiałam rok czekać. no ale nareszcie się udało. No niestety ale mieszkania jeszcze też nie mam.jestem w trakcie poszukiwań.
conchita_wurst
Posty: 68
Rejestracja: 10 lip 2008, o 15:11

Re: Stomatologia 2010- przyjęci :)

Post autor: conchita_wurst »

mam nadzieje, że za kilka list też będę mogła podyskutowac w tym wątku ehhhh/
Awatar użytkownika
czarna995
Posty: 8
Rejestracja: 19 lip 2010, o 09:54

Re: Stomatologia 2010- przyjęci :)

Post autor: czarna995 »

to i ja:) jestem Klaudia, poprawiałam maturę- rocznik 90:) mieszkam blisko warszawy takze szukam mieszkania i jesli ktoś jest zainteresowany wspólnym szukaniem to zapraszam na gg 7826763
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość