Rysunek rośliny z uwzględnieniem wszystkich tkanek.

Wzajemna pomoc w rozwiązywaniu zadań i prac domowych z biologii. Napisz, dodaj załącznik, wskaż problem, którego nie rozumiesz.
maaati
Posty: 6
Rejestracja: 31 paź 2009, o 22:40

Rysunek rośliny z uwzględnieniem wszystkich tkanek.

Post autor: maaati »

Witam serdecznie. Nie mam w zwyczaju proszenia o pomoc w zadaniach domowych, tym bardziej z biologii, ale jestem w sytuacji kryzysowej, tym bardziej że robięc coś, co nie jest mi tak naprawdę potrzebne.
Mam wykonac rysunek rośliny (przekrój podłużny raczej) uwzględniając tkanki roślinne (merystemy i tk. stałe). Szukam czegoś w necie, bo sam nie jestem w stanie sobie tego wyobrazic i NARYSOWAC, nawet z jako taką wiedzą. Praca domowa na jutro, także prosiłbym o szybką pomoc. Mile widziane jakieś zdjęcia, rysunki, cokolwiek.

Pozdrawiam.

PS. I nastawiony jestem na RÓŻĘ, a raczej tylko ona wchodzi w grę. Mamy poprzyklejac jakieś kawałki płatków itp. a akurat jestem w posiadaniu takowej, także róża, róża.
maaati
Posty: 6
Rejestracja: 31 paź 2009, o 22:40

Re: Rysunek rośliny z uwzględnieniem wszystkich tkanek.

Post autor: maaati »

Poszedłem o krok dalej i już znalazłem potrzebny rysunek, także jako taki schemat już mam. Prosiłbym naprawdę serdecznie o pomoc w umiejscowieniu odpowiednich tkanek na tym schemacie.
Awatar użytkownika
Miniaa
Posty: 388
Rejestracja: 7 maja 2009, o 19:05

Re: Rysunek rośliny z uwzględnieniem wszystkich tkanek.

Post autor: Miniaa »

Pokaż schemat to Ci pomogę
maaati
Posty: 6
Rejestracja: 31 paź 2009, o 22:40

Re: Rysunek rośliny z uwzględnieniem wszystkich tkanek.

Post autor: maaati »

Przed chwilą zrobiłem skan schematu i tego, co do tej pory zrobiłem. Jeśli ktoś jest chętny, aby pomóc, to proszę napisac.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości