Pytanie

Forum seksualne poruszające szerokie problemy płci i relacji między osobnikami tej samej lub przeciwnej płci, potrzebami oraz zaburzeniami
krem
Posty: 4
Rejestracja: 29 lis 2010, o 10:47

Pytanie

Post autor: krem »

Cześć, w ogóle mam pytanie, choc pewnie tak owe się już pojawiały. Jest t trochę niewiarygodne i w ogole, ale powiem jak było.
"bawiłem się z moją dziewczyną, i Ona ręką doprowadziła mnie do wytrysku, trzymałem z całych sił, więc poleciała zaledwie kropla, po około 5 minutach, uwierzcie mi, niechcący , jak wstawałem, zahaczyłem o Jej pochwę i główka weszła do środka, powiedzcie mi, jaka jest szansa zaplodnienia? Płyn był troszeczkę mokry. Dzięki z góry!
Awatar użytkownika
Maggda_W
Posty: 296
Rejestracja: 28 mar 2010, o 13:58

Re: Pytanie

Post autor: Maggda_W »

krem pisze: jak wstawałem, zahaczyłem o Jej pochwę i główka weszła do środka



Płyn był troszeczkę mokry- no bardzo dziwne, ze mokry

A teraz powaznie: juz w ejakulacie jest duzo plemnikow, wiec o spermie nie wspome. wszystko zalezy od tego w jakiej fazie cyklu byla Twoja girlfriend
Awatar użytkownika
Gajek
Posty: 380
Rejestracja: 7 paź 2010, o 19:35

Re: Pytanie

Post autor: Gajek »

"bawiłem się z moją dziewczyną, i Ona ręką doprowadziła mnie do wytrysku, trzymałem z całych sił"
Widać tortury są dla Pana lepsze od prostego użycia chusteczki.
Ciekawi mnie jak musiała sytuacja wyglądać by przypadkiem spenetrować
Niektórzy mają kłopot wcelować manualnie a tu proszę bardzo, scena jak z komedii.
Awatar użytkownika
Maggda_W
Posty: 296
Rejestracja: 28 mar 2010, o 13:58

Re: Pytanie

Post autor: Maggda_W »

widac, ze są do siebie doskonale dopasowani anatomicznie
krem
Posty: 4
Rejestracja: 29 lis 2010, o 10:47

Re: Pytanie

Post autor: krem »

była 3 dni po zakończeniu okresu. I jak juz wspomniałem to jest komiczna sprawa Choć nie dla mnie, przynajmniej nie teraz
Proszę o jakieś normalne odpowiedzi
Dzięki wszystkim up
Awatar użytkownika
Maggda_W
Posty: 296
Rejestracja: 28 mar 2010, o 13:58

Re: Pytanie

Post autor: Maggda_W »

zalezy od dlugosci cyklu, ale teoretycznie sa wtedy prawdopodobnie nieplodne. zrobcie za 2 tygodnie tescik i juz. albo badanie krwi
krem
Posty: 4
Rejestracja: 29 lis 2010, o 10:47

Re: Pytanie

Post autor: krem »

Moja ma stały cykl, który trwa 28 dni, zawsze, tak jakos regularnie, jeżeli ta informacja też jest ważna, wybaczcie, ale jestem calkowicie zielony w te sprawy
Awatar użytkownika
Maggda_W
Posty: 296
Rejestracja: 28 mar 2010, o 13:58

Re: Pytanie

Post autor: Maggda_W »

Kod: Zaznacz cały

edziecko.pl/przed_ciaza/0,79775.html
mozecie sie pobawic
krem
Posty: 4
Rejestracja: 29 lis 2010, o 10:47

Re: Pytanie

Post autor: krem »

Skoro to było 26 w pt, a pierwszy dzien miesiaczki to byl 17.11, to najwieksza szansa na poczecie to 1.12. Skoro plemnik zyje od 3-5 dni, a nie było tego duzo w dodatki nie głębiej niż główka, to jest jakas szansa, ze nie zajdzie w ciążę, tak?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości