MATURA 2014 Z MATEMATYKI CEL-> Łódź (lekarski)

Pomoc w przygotowaniu do matury z matematyki. Arkusze maturalne, zadania, odpowiedzi, klucze matury matematycznej. Wspólna nauka
arasultras
Posty: 52
Rejestracja: 7 cze 2013, o 00:27

MATURA 2014 Z MATEMATYKI CEL-> Łódź (lekarski)

Post autor: arasultras »

Witam wszystkich Czy jest jakaś osoba, która zdaje maturę z rozszerzonej matmy za rok i wybiera się do Łodzi? Szukam osoby w sumie, która już pisała maturę, ale teraz pisze drugi raz lub poprawia tak jak ja
arasultras
Posty: 52
Rejestracja: 7 cze 2013, o 00:27

Re: MATURA 2014 Z MATEMATYKI CEL-> Łódź (lekarski)

Post autor: arasultras »

eh, wątek nieaktualny. Dowiedzialem sie, ze w Łodzi trzeba napisać na poziomie rozszerzonym w roku akademickim 2014/15 dwa z 4 dowolnych przedmiotów: chemia, biologia, matemetyka, fizyka. Proszę o zamknięcie wątku.
Awatar użytkownika
Lektom
Posty: 1073
Rejestracja: 26 lis 2009, o 15:33

Re: MATURA 2014 Z MATEMATYKI CEL-> Łódź (lekarski)

Post autor: Lektom »

arasultras pisze:Dowiedzialem sie, ze w Łodzi trzeba napisać na poziomie rozszerzonym w roku akademickim 2014/15 dwa z 4 dowolnych przedmiotów: chemia, biologia, matemetyka, fizyka. Proszę o zamknięcie wątku.
jesteś pewny? zawsze trzeba było napisać rozszerzoną biologię i chemię i do wyboru: matma lub fizyka na obojętnie jakim poziomie. nie sądzę, żeby się to zmieniło.
Awatar użytkownika
Madridistka
Posty: 895
Rejestracja: 17 maja 2010, o 15:09

Re: MATURA 2014 Z MATEMATYKI CEL-> Łódź (lekarski)

Post autor: Madridistka »

Zmienia się od roku 14/15, na lek do łodzi będzie można się dostać po mat-fizie.
Awatar użytkownika
Lektom
Posty: 1073
Rejestracja: 26 lis 2009, o 15:33

Re: MATURA 2014 Z MATEMATYKI CEL-> Łódź (lekarski)

Post autor: Lektom »

jestem w mega szoku nie wiem co się dzieje na tym świecie
________

Re: MATURA 2014 Z MATEMATYKI CEL-> Łódź (lekarski)

Post autor: ________ »

Fizyka rozszerzona jest bardzo trudna, ciezko napisac ja przyzwoicie, (nie pisalam z niej matury, ale wnioskuje po komentarzach ludzi z tego forum, na temat tej matury) takze mysle ze predzej ludzie bedza sie dostawac z matma R i chemia R, biologia R, matma R i biologia R, chemia R. Gdybym sama chciala sie dostac na lek do Lodzi to pewnie bym wziela chemie R i matme R. Biologia jest nieprzewidywalna (wiadomo klucz ), a matma, chemia to masa przerobionych arkuszy, zadan i ma sie przyzwoity wynik. (albo masz dobrze albo zle). Moze sie myle, ale sadze ze biologia, chemia i matma glownie wchodza w gre.

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość