Medycyna w KIelcach

Rozmowy na temat matury z biologii. odpowiedzi na trudne pytania, rozwiązywanie zadań, arkusze maturalne z biologii
prosperiusz
Posty: 37
Rejestracja: 1 maja 2013, o 20:11

Medycyna w KIelcach

Post autor: prosperiusz »

Czy ktoś reflkektuje na nowo otwieraną medycynę w Kielcach? Ja mam w prawdzie 40 km do grodu Kraka, ale do Kielc aż 100 km. Jednak tylko Kielce za rok wchodzą w grę. Ktoś chętny?
prosperiusz
Posty: 37
Rejestracja: 1 maja 2013, o 20:11

Re: Medycyna w KIelcach

Post autor: prosperiusz »

PS. Mimo odległości mieszkam w kieleckiem
prosperiusz
Posty: 37
Rejestracja: 1 maja 2013, o 20:11

Re: Medycyna w KIelcach

Post autor: prosperiusz »

Wysłałem im mejla w sprawie rekrutacji na ten i przyszły rok, zależy mi żeby nie brali majcy pod uwagę, jeszcze nie odpisali, pewnie dopiero ustalają kryteria.
Argentum
Posty: 313
Rejestracja: 12 kwie 2013, o 18:25

Re: Medycyna w KIelcach

Post autor: Argentum »

Pewnie złożę papiery, nigdy nie wiadomo, jakie będą progi. Oby tylko nie piździło!d
prosperiusz
Posty: 37
Rejestracja: 1 maja 2013, o 20:11

Re: Medycyna w KIelcach

Post autor: prosperiusz »

Tam zawsze piździ, serio Studiowałem tam histę, różnica była 100 kilosów pomiędzy moim miastem a Kielcami, i już w Kielcach był inny klimat/pogoda
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Medycyna w KIelcach

Post autor: Mårran »

Lol AŻ 100 km Niektorzy maja po 500-700 i normalnie jezdza do domow. 100 km to w poltorej godzinki sie zrobi pociagiem.

Pani Buka
prosperiusz
Posty: 37
Rejestracja: 1 maja 2013, o 20:11

Re: Medycyna w KIelcach

Post autor: prosperiusz »

M&#xE5rran pisze:Lol AŻ 100 km Niektorzy maja po 500-700 i normalnie jezdza do domow. 100 km to w poltorej godzinki sie zrobi pociagiem.

Marran u mnie to raczej busem albo pekaesem
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Medycyna w KIelcach

Post autor: Mårran »

No pksem tyle samo. Chyba a sie w kazdej dziurze zatrzymuje to moze max. 3h. Ale ty juz w wielu watkach pusales, ze juz pracujesz i w ogole, to nie musisz wracac do rodzicow na kazde pranie co dwa tygodnie xd Tym bardzirj nie widzie przeszkod w mueszkaniu 100km od domu.

Pani Buka
prosperiusz
Posty: 37
Rejestracja: 1 maja 2013, o 20:11

Re: Medycyna w KIelcach

Post autor: prosperiusz »

Oj tak Marran, średnio to wychodzi 2,5 h busem, 3 h pekaesem
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Medycyna w KIelcach

Post autor: Mårran »

Ja na poczatku swojeh studenckiej kariery jezdzilam prawie 6h xd pitem naprawili tory i jezdze trzy, a autobusem 2,5. Nice.

Pani Buka
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Medycyna w KIelcach

Post autor: randomlogin »

prosperiusz pisze:Wysłałem im mejla w sprawie rekrutacji na ten i przyszły rok, zależy mi żeby nie brali majcy pod uwagę, jeszcze nie odpisali, pewnie dopiero ustalają kryteria.
Kryteria na ten rok sa. Kryteria na przyszly beda pod koniec maja. Jak na kazdej uczelni, kazdego roku.
prosperiusz
Posty: 37
Rejestracja: 1 maja 2013, o 20:11

Re: Medycyna w KIelcach

Post autor: prosperiusz »

randomlogin na stronie UJK nie ma
prosperiusz
Posty: 37
Rejestracja: 1 maja 2013, o 20:11

Re: Medycyna w KIelcach

Post autor: prosperiusz »

randomlogin pisze:
prosperiusz pisze:Wysłałem im mejla w sprawie rekrutacji na ten i przyszły rok, zależy mi żeby nie brali majcy pod uwagę, jeszcze nie odpisali, pewnie dopiero ustalają kryteria.
Kryteria na ten rok sa. Kryteria na przyszly beda pod koniec maja. Jak na kazdej uczelni, kazdego roku.
Jest tylko stara rekrutacja na 2014/2015
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości