Poprawa matury-jakie zasady?

Przygotowanie do matury z chemii, rozwiązywanie zadań, pomoc w zrozumieniu reakcji chemicznych, arkusze maturalne z chemii
BetaOksydacja
Posty: 1
Rejestracja: 3 gru 2023, o 15:21

Poprawa matury-jakie zasady?

Post autor: BetaOksydacja »

Cześć, piszę tutaj, bo trochę się w tym gubię Swoją pierwszą maturę pisałam w 2020 roku, zdałam wszystkie podstawy, mam świadectwo dojrzałości, ale chciałabym poprawić wynik z chemii rozszerzonej i ewentualnie matematyki podstawowej lub napisać po raz pierwszy matematykę rozszerzoną (jeszcze się waham nad tą matmą). Aktualnie studiuję i chciałabym to zrobić za rok tj. w 2025 roku i nie wiem czy będę mogła wtedy poprawić tą chemię na zasadach jakie mnie obowiązywały w 2020 czy będę musiała pisać nową podstawę. Czy lepiej się jeszcze zmobilizować i spróbować w tym roku napisać chemię rozszerzoną w starej podstawie, bo za rok już nie będę mogła? Słyszałam coś o 5 latach możliwości poprawy, ale znajduję głównie informacje dla osób, które nie zdały podstaw:/
00000000000000000000
Posty: 1479
Rejestracja: 9 wrz 2017, o 17:30

Re: Poprawa matury-jakie zasady?

Post autor: 00000000000000000000 »

Kod: Zaznacz cały

https://cke.gov.pl/egzamin-maturalny/egzamin-maturalny-w-formule-2015/o-egzaminie/
Na dole strony masz sekcję:
Jakie będą najważniejsze zasady przeprowadzania egzaminu maturalnego w 2025 r.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość