Trzęsące się ręce...

Dyskusje na temat chorób, ich przebiegu, zapobieganiu oraz sposobach leczenia. Opinie użytkowników nie zastępują fachowej wiedzy medycznej i wizyty u lekarza.
Awatar użytkownika
Azadi
Posty: 100
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 16:30

Trzęsące się ręce...

Post autor: Azadi »

(szukałam podobnych tematów, ale nie znalazłam, więc założyłam)
Wiecznie trzęsą mi się ręce.- Nie ważne czy jestem w stresie czy nie. Zawsze mi się trzęsą. Nawet jeśli jestem spokojna. Teraz też. Nie pije alkoholu, nie jadam niezdrowej żywności, mam lekką niedowagę, ale lekką. No i mam takie małe czerwoni plamki na ciele- bardzo rzadko występującelt- pęknięte krwinki?
Czy jestem na coś chora?
Jak temu zapobiec?
I czy w też macie taki problem?
Awatar użytkownika
Pablo
Posty: 960
Rejestracja: 30 wrz 2006, o 13:10

Re: Trzęsące się ręce...

Post autor: Pablo »

Mi też się trzęsą ręce i niektórzy się śmieją, że jestem zbyt nerwowy. Czasem mi to przeszkadza w robieniu zdjęci

Pozdrawiam
Kingu$ka
Posty: 356
Rejestracja: 22 lip 2007, o 12:11

Re: Trzęsące się ręce...

Post autor: Kingu$ka »

Mnie się zawsze trzesą jak wcześniej niosę coś ciężkiego np. jakieś siatki. Ale normalnie to nie Pewnie to nic poważnego
Marzena
Posty: 557
Rejestracja: 17 sty 2007, o 20:31

Re: Trzęsące się ręce...

Post autor: Marzena »

A mnie sie też trzęsa i chce sie zapytać czy z tą wadą możnaby iść na medycyne albo na coś innego z nią związanego ?
catmen
Posty: 110
Rejestracja: 13 lis 2007, o 09:36

Re: Trzęsące się ręce...

Post autor: catmen »

Dokładnie to samo pytanie co koleżanka wyżej chciałem zadać No na pewno chirurgiem nie powinno się być.
Mi też się trzesą i czy to naprawdę ma związek z piciem kawy czy to tylko mit? Piję około 3 kawy tygodniowo.
york
Posty: 1902
Rejestracja: 27 gru 2007, o 22:05

Re: Trzęsące się ręce...

Post autor: york »

możesz mieć problemy z tarczycą, bardzo często trzęsą się od tego ręce
kyle!
Posty: 6
Rejestracja: 9 lut 2008, o 18:15

Re: Trzęsące się ręce...

Post autor: kyle! »

znam ludzi którzy są wręcz uzależnieni od picia kawy i nie narzekają na trzęsące się ręce więc pewnie to mit jest:)
Marzena
Posty: 557
Rejestracja: 17 sty 2007, o 20:31

Re: Trzęsące się ręce...

Post autor: Marzena »

Przyczyn może być bardzo dużo, np brak magnezu czy stres. U mnie z tarczycą jest O.K choć mam troche niedowage, ale ja myśle że u mnie to tkwi w psychice-mam tak ze od tych trzesacych sie rak to nie moge jesc jak ktos na mnie patrzy, bo to juz wogole zaczna mi sie trzasc jakas paranoja, a chirurgiem to i tak bym raczej nie chciala byc P
york
Posty: 1902
Rejestracja: 27 gru 2007, o 22:05

Re: Trzęsące się ręce...

Post autor: york »

Marzena pisze:U mnie z tarczycą jest O.K choć mam troche niedowage
niedoczynność, ale właśnie to może być przyczyna, mam rozumieć, że robiłaś próby tarczycy, więc teraz idź do lekarza, bo trzeba to sprawdzić, bo konsekwencje mogą być.
Marzena
Posty: 557
Rejestracja: 17 sty 2007, o 20:31

Re: Trzęsące się ręce...

Post autor: Marzena »

Nie no robilam nie dawno i jest ok naprawde
catmen
Posty: 110
Rejestracja: 13 lis 2007, o 09:36

Re: Trzęsące się ręce...

Post autor: catmen »

mimi11 pisze:niedoczynność, ale właśnie to może być przyczyna,
Właśnie niedowaga jest przeczyną nadczynności tarczycy. No chyba, ze chodziło Ci o to, że niedowaga jest przyczyną niedoczynności, ale nie jedzenie i nie jedzenie jodu to wg. mnie dwie różne sprawy.
york
Posty: 1902
Rejestracja: 27 gru 2007, o 22:05

Re: Trzęsące się ręce...

Post autor: york »

catmen, chodziło mi o to, że objawami chorej tarczycy mogą być trzęsące się ręce
Marzena
Posty: 557
Rejestracja: 17 sty 2007, o 20:31

Re: Trzęsące się ręce...

Post autor: Marzena »

No to co w końcu można iść na medycyne czy nie ?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość