Notatki z biologii na poziomie liceum

Masz problem z biologią na lekcjach? Czegoś nie rozumiesz? Potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu zadań? Napisz o tym na forum!
myszka1988

Notatki z biologii na poziomie liceum

Post autor: myszka1988 »

Potrzebuję fachowej pomocy. poszukuje notatek bardzo dokładnych, prosto napisanych (zrozumiale) i najlepiej z jakimiś rysunkami, schematami. NA TEMATY ZWI¡ZANE Z BIOLOGI¡ NA POZIOMIE LICEUM. CZYLI POCZ¡WSZY OD KOMÓRKI 5 KRÓLESTW GENETKA ITD. To jest bardzo waŻne bo mam wielki problem, poniewaŻ moje lekcje biologi wyglądają masakrycznie, w sumie to nauczycielka wogole ich nie prowadzi a ja CHCE ZDAWAÆ MATURE ROZSZERZON¡ Z BIOLOGII! :/ Sama sobie robie notatki, ale sie z tym ne wyrabiam. bo musze orbić notatki z kilku nie raz podręcnzików i innych źródeł :/ i na sprawdzianach na max dostaje 3 :/ Bo mam za mało czasu na nauczneie sie tego. bo same robienbie notatek zajmuje mi bardoz duzo czasu :/ Prosze pomóŻcie mi, ja musze zdać ta biole. tak zeby dostać sie na farmacje, a mam do tego jeszcze 1.5 roku, aby nauczyc sie tego wszytskiego. Bardzo prosze pisać, albo przesyłać jeŻeli ktoś umiałby mi pomóc. na adres [at].pl PS. poszukuje tez testów, moga byc nawet przez was ułoŻone. albo jakies arkusze matur.
alces
Posty: 140
Rejestracja: 12 lip 2005, o 01:00

Re: Notatki z biologii na poziomie liceum

Post autor: alces »

polecam gotowe notatki wyd omega, dobre i bardzo dokladne, ja sie ucze z ksiazek, wlasnych notatke wogole nie robie. nauke opierma poprostu na czytania roznych ksiazek. i chyba z nie najgorszym skutkiem mi to wychodzi a robienie notatek uwazam za rzecz zbedna i strate czasu, ale kazdy ma swoje sposoby nauki
tagitsu
Posty: 257
Rejestracja: 8 sty 2006, o 14:26

Re: Notatki z biologii na poziomie liceum

Post autor: tagitsu »

ja na maturę z biologii uczyłam się tylko z książekBiologia - kształcenie w zakresie rozszerzonym wydawnictwo WSiP. Naprawdę dobrze się z nich uczy, a na wynik też nie narzekam ^_^
Awatar użytkownika
KIM
Posty: 213
Rejestracja: 9 sie 2005, o 01:00

Re: Notatki z biologii na poziomie liceum

Post autor: KIM »

W ksiegarniach jest bardzo duzy wybor ksiazek w ktorych jest wszystko fajnie pozbierane, bez zbednych informacji, ponadto rozne testy przykladowch matur (bardzo sie przydaja bo mozna sie sprawdzic nie tylko z konkretnego dzialu biologi ale z calego zakresu) itd. Naprawde ogromny wybor, mam kilka takich ksiazek, radze isc do ksiegarni i poszperac sama musiasz wybrac z czego bedzie Ci przyjemnie sie uczyc, a w sumie to ciagle sie cos nowego kupuje, ja tez na pewno bede zdawac biologie, naszczescie moje lekcje wygladaja troche lepiej, na lekcjach przerabiamy material podrecznikow z operonu (A Ty jakie masz podr?)
1.5 roku to duzo czasu jak sie ostro wezmiesz do roboty, na farmacje nie musisz zdawac fizyki wiec masz tylko chemie i biologie, ja w dodatku mam zamiar zdawac fizyke a wiadomo jest dosc trudna.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości