Biotechnologia - pierwszoroczniak :)

Specjalistyczne forum biotechnologiczne. Metody biotechnologiczne: real-time PCR, western-blot, dot-blot, barwienie, chromatografia, dializa. Zakup, stosowanie odczynników: enzymy restrykcyjne, polimerazy DNA, drabinki i markery białkowe, kwasy nukleinowe, primery do sekwencjonowania, pożywki bakteryjne... Aparatura laboratoryjna, badawcza.
Emilianna
Posty: 2
Rejestracja: 10 sie 2014, o 12:09

Biotechnologia - pierwszoroczniak :)

Post autor: Emilianna »

Siemka
Mam pytanie odnośnie pierwszego roku na biotechnologii (głównie chodzi mi o pomoc ze strony starszych studentów UKW w Bydgoszczy,ale miło by było gdyby ktokolwiek mi dopomógł w tej sytuacji) ,czy ktoś mógłby mi pomóc i napisać jakie książki były wam przydatne na tym kierunku studiów?
Z góry brdzo dziękuję za pomoc
Awatar użytkownika
Xerdox
Posty: 158
Rejestracja: 23 lis 2012, o 20:45

Re: Biotechnologia - pierwszoroczniak :)

Post autor: Xerdox »

Wejdź na swój program studiów i zobacz jaka jest tam literatura wypisana. Dla przykładu na PWr dla przedmiotu Chemia ogólna", który jest jest realizowany w 1 semestrze 1 roku mamy podane.

Pozdrawiam
Emilianna
Posty: 2
Rejestracja: 10 sie 2014, o 12:09

Re: Biotechnologia - pierwszoroczniak :)

Post autor: Emilianna »

Ok,dzięki za info
karola1823
Posty: 2
Rejestracja: 18 wrz 2014, o 21:14

Re: Biotechnologia - pierwszoroczniak :)

Post autor: karola1823 »

Hej Czy ktoś orientuje się, których prowadzących warto wybrać (mam na myśli osobę, która nauczy, ale jest też człowiekiem ) podczas rejestracji na zajecia na kierunku Biotechologia II stopnia na UW, specjalność Molekularne podłoże i terapie chorób cywilizacyjnych ? BYłabym bardzo wdzięczna, ponieważ totanie sie w tym nie orientuję, a wiadomo, ilu ludzi, tyle charakterów
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość