Mam Problem :(

Tomek

Mam Problem :(

Post autor: Tomek »

Mam w domu 2 szynszylki(Filipka i Michalka). Filipek jest ojcem Miachałka. Oba szynszylki bardzo dobrze sie razem bawia i bardzo sie lubia. Chcialbym miec male szynszylki. Moge kupic 2 samiczki zeby byly 2 pary. Ale nie jestem pewien czy jak kupie 2 samiczki to moje jak dotej pory bardzo lubiace sie samczyki nie zaczna ze soba rywalizowac. Jesli ktos mial juz podobna sytuacje to niech napisze.
Kiara
Posty: 733
Rejestracja: 7 gru 2006, o 09:09

Re: Mam Problem :(

Post autor: Kiara »

Jesli to będą samiczki,które prebywały ze sobą od małego to żaden problem.Myślę,że może byłoby lepiej gdyby to były siostry.Ale dobre znajome z jednej klatki
Tomek

Re: Mam Problem :(

Post autor: Tomek »

no zaluzmy ze tak bedzie ale co jak moje samczyki sie pogryza? :/

Ja w jednej klatce chcialbym miec 2 pary szynszyli i niewiem czy samczyki sie nie pogryza (zakladam ze samiczki beda spokojne) :/
Ostatnio zmieniony 30 sty 2007, o 21:00 przez Tomek, łącznie zmieniany 1 raz.
Agnieszka G
Posty: 16
Rejestracja: 17 sty 2007, o 06:12

Re: Mam Problem :(

Post autor: Agnieszka G »

Witam . To nie przejdzie szynszyle to monogamiści, to raz . Po drugie nie bierz sie za żadne rozmnażanie trzeba mieć na ten temat niesamowitą wiedzę a do takiej zwykły posiadacz zwierzątek nie ma wgladu. Narobisz tylko bidy zwierzaczkom. Chcesz więcej wiedziec na ten temat napisz do mnie na gg lub email. Pozdrawiam.
Tomek

Re: Mam Problem :(

Post autor: Tomek »

To OK :) jak tak mowisz.
Zablokowany
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość