PROSZE O POMOC

pietrasz
Posty: 4
Rejestracja: 17 mar 2009, o 17:07

PROSZE O POMOC

Post autor: pietrasz »

Szynszyl biega ale ma lewą przodnią łapke podniesioną do góry. jak go biore na ręce to tylko leciutko na nią dotyka. Może sobie złamał,skręcił,zwichną ale jak go dotykam po tej łapce to nic niemówi w środe pojade z nim do weta. Prosze o pomoc. co to może być. Wrazie czego pisać w odpowiedzi albo GG: 3741893


P.S: Zobaczyłem teraz po obserwacji że przez cały czas siedzi w klatce. nie chce wychodzić żeby pobiegać





Pozdrawiam karol i szynszyl Ozzy
Predator713
Posty: 252
Rejestracja: 3 lis 2007, o 13:42

Re: PROSZE O POMOC

Post autor: Predator713 »

iź do veta. oprócz złamania i zwichniecia moze byc to również porażenie nerwu. życze Ozzyemu szybkiego powrotu do zdrowia
pietrasz
Posty: 4
Rejestracja: 17 mar 2009, o 17:07

...

Post autor: pietrasz »

Da się wyleczyć porażenie nerwu? albo zlamanie

[ Dodano: Sro Mar 18, 2009 16:35 ]
Byłem z Ozzym u weterynarza. Wet powiedział że ma zwichnięty łokieć. Czyli albo mu sie samemu naprawi albo jak będe chciał to chirurgicznie
Predator713
Posty: 252
Rejestracja: 3 lis 2007, o 13:42

Re: PROSZE O POMOC

Post autor: Predator713 »

dobrze że nie złamanie albo porażenie. nie jest źle. możesz spróbować chirurgicznie, ale to raczej duzy stres dla szynszyli. czy lekarz zrobił zdjęcie? jesli zwichnięcie nie jest poważne to jest szansa na naturalnąnaprawę". skoro wet stwierdził że chirurgia nie jest konieczna to powinieneś mu zaufać.
szynszylomaniak
Posty: 47
Rejestracja: 16 lis 2008, o 18:14

Re: PROSZE O POMOC

Post autor: szynszylomaniak »

zgadzam się z predator713
Toomx
Posty: 8
Rejestracja: 27 mar 2010, o 10:25

Re: PROSZE O POMOC

Post autor: Toomx »

to jest częsta przypadłość szynszylków mój też miał coś z nóżką raczej nie coś tylko zwichnięcie przez miesiąc ganiał z tylnia łapką w górze ale seria masaży dokrwiawiających kończynke i wszystko w porzadku czyli gdyby kózka hehe
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość