coś się dzieje złego z moją fredzią!!! :(

Informacje o naszych tchórzofretkach. Żywienie i rozmnażanie, problemy w hodowli.
eyesore
Posty: 6
Rejestracja: 17 wrz 2007, o 11:17

coś się dzieje złego z moją fredzią!!! :(

Post autor: eyesore »

pomocy!

od kilku dni z moją fredzią (dziewczynka, ponad 2 lata, nie sterylizowana, adoptowana ok 3 m - cy temu) dzieje się coś dziwnego. zaczęło się od jakiegoś dziwnego zabrudzenia sromu - wyglądało to jak taki broząwy czopek. udało mi się go usunąć przy pomocy wilgotnego wacika i myślę, żę to była kupka, ale znów jej się robi coś takiego. poza tym zauważyłam, że wyłysiały jej dwa palce u stopy a dziś zauważyłam łysą plamę na ogonku od spodu, blisko nasady nie wiem co się dzieje, poza tym ktoś jeszcze zauważył, że tak jakby inaczej pachnie.

no i strasznie się drapie. kiedyś już się tak drapała to wet powiedział że to uczulenie na karmę dla kotów, dostała 3 zastrzyki odczulające (jeden co tydzień). wet powiedział, że to sterydy. od tamtej pory daję jej tylko pierś z kurczaka.

zastanawiam się, czy to co się z nią dzieje to mogą być jakieś skutku uboczne tych zastrzyków sterydowych (ostatni dostała jakiś miesiąc temu), czy może złej diety (je prawie wyłącznie pierś z kurczaka, sporadycznie suchą karmę dla fretk ale jej nie lubi, poza tym nie chce jeść żadnych owoców ani warzyw). a z tym drapaniem to może ma pchły?

bardzo proszę o pilną odpowiedź, martwię się o moją Franię
Awatar użytkownika
Pablo
Posty: 960
Rejestracja: 30 wrz 2006, o 13:10

Re: coś się dzieje złego z moją fredzią!!! :(

Post autor: Pablo »

No to jak weterynarz powiedział, że od zastrzyków to chyba nie myli myślisz, że jakaś osoba będzie podważać jego zdanie skoro jest weterynarzem?, a co do tego na samej górze to po prostu porozmawiaj z weterynarzem już on Ci na pewno wszystko wyjaśni.

btw. Boże, dlaczego ludzie jako pierwsze koło ratunkowe widzą na forum? nie lepiej udać się do specjalisty?
Iza85
Posty: 17
Rejestracja: 26 paź 2008, o 09:40

Re: coś się dzieje złego z moją fredzią!!! :(

Post autor: Iza85 »

eyesore napisz jak tam twoja fretka. Co sie dzieje teraz z nią?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość