Koszatniczki

Kalia
Posty: 23
Rejestracja: 13 sie 2007, o 14:10

Koszatniczki

Post autor: Kalia »

Witam, koszatniczki to zwierzęta które są diabetykami, nie można ich karmić pokarmem zawierającym glukozę. W kilku znanych mi sklepach zoologicznych koszatniczki są karmione meganem- karmą zawierającą najwięcej cukru spośród wszystkich karm dla gryzoni dostępnych na rynku. (to tak na wszelki wypadek):)
Czy ktoś z Was ma koszatniczkę i mógłby się podzielić informacjami na temat tych zwierzątek?
kinia0208
Posty: 95
Rejestracja: 30 lip 2007, o 10:49

Re: Koszatniczki

Post autor: kinia0208 »

J mam kosztniczkePupil mam go 2,5roku]]
Kalia
Posty: 23
Rejestracja: 13 sie 2007, o 14:10

Re: Koszatniczki

Post autor: Kalia »

kinia0208, A jaką karmą go karmisz?

[ Dodano: Pią Sie 17, 2007 17:55 ]
tzn. co ta karma zawiera?:)
kinia0208
Posty: 95
Rejestracja: 30 lip 2007, o 10:49

Re: Koszatniczki

Post autor: kinia0208 »

Co zawiera to nie wiem nigdy nie patrzałam. Ale mam 2rodzaje karmy.Jedną dla koszatniczek(taką zieloną) a drugą dla gryzoni(z bananami,orzechami).I do tej pory mi ani razu nie chorował(odpukać)Tylko nie powinno sie przesadzać z dawaniem częstych i dużych ilości marchwi,jabłek,orzechó,bananów itp itd(poprostu smakołyków)

[ Dodano: Pią Sie 17, 2007 23:18 ]
A ty masz koszatniczke

[ Dodano: Pią Sie 17, 2007 23:21 ]
A ty masz koszatniczke
Kalia
Posty: 23
Rejestracja: 13 sie 2007, o 14:10

Re: Koszatniczki

Post autor: Kalia »

Ja niestety koszatniczki narazie nie mam, ale mam inne gryzonie (2 chomiki, szczura, królika, świnkę morską). Koszatniczka narazie jest w planach
A co do karmy, to napewno nie powinnaś jej karmić bananami bo mają bardzo dużo cukru. Koszatniczki nie mogą jeść karmy dla gryzoni tylko właśnie dla koszatniczek
kinia0208
Posty: 95
Rejestracja: 30 lip 2007, o 10:49

Re: Koszatniczki

Post autor: kinia0208 »

Ja go nie karmie bananami.Banany dostaje jako przysmak raz w tygodniu. Mam książke o koszatniczkach więc wiem jak sie nimi zajmować A jaki masz kolor szczura Ja miałam bialego ale zdechł bo miał zapalenie płuc i nie dało sie go wyleczyć.Ile Ci juz żyje świnka Moja żyła 6lat.Była naprawde słodka A do chomików szczęśca nie miałam zbytnio,bo miałam 4chomiki i żyły mi tylk 6 miesięcy jeden wytrwał rok]] Ale teraz mam inne słodkie zwierzaczki:):):)
Kalia
Posty: 23
Rejestracja: 13 sie 2007, o 14:10

Re: Koszatniczki

Post autor: Kalia »

Szczura mam popielatego Moja świnka morska ma dwa lata i też jest bardzo słodka, czarno-biała , a chomiki mają rok i 7 miesięcy. Jakie masz jeszcze zwierzątka oprócz koszatniczki?:)
kinia0208
Posty: 95
Rejestracja: 30 lip 2007, o 10:49

Re: Koszatniczki

Post autor: kinia0208 »

Moja świnka była brązowo-biało-czarna].A mam jeszcze papuge(nimfe),ryby,fretke.2myszy,no i koszatniczke:):):)[i 3kotki na działce(niestety wszystkie mają młode)]
Awatar użytkownika
MUSOPHAGA
Posty: 171
Rejestracja: 27 kwie 2006, o 12:22

Re: Koszatniczki

Post autor: MUSOPHAGA »

Kalia pisze:W kilku znanych mi sklepach zoologicznych koszatniczki są karmione meganem- karmą zawierającą najwięcej cukru spośród wszystkich karm dla gryzoni dostępnych na rynku.
jest kilka rodzajów Megana, w tym specjalny dla koszatniczek!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości