bardzo proszę o pomoc- chomik

salemo

bardzo proszę o pomoc- chomik

Post autor: salemo »

mojemu chomikowi wypadł odbyt i weterynarz kazał mi mu podawać papki z gerbera.podawałam mu i dwa dni póŻniej wieczorem zaczął biegać po klatce jak głupi. uwieszał sie pretów klatki a po chwili spadał na grzbiet. takze zauwazyłam posklejane lub mokre futerko na grzbiecie. bardzo prosze o pomoc! salemo
Awatar użytkownika
malwka
Posty: 536
Rejestracja: 30 lip 2006, o 13:16

Re: bardzo proszę o pomoc- chomik

Post autor: malwka »

jak to, wypadł odbyt
martu¶

Re: bardzo proszę o pomoc- chomik

Post autor: martu¶ »

mój chomik teŻ miał taki problem lecz nie latał jak opętany moŻe to jakiś szok? mój wtedy bardzo duŻo spał
Awatar użytkownika
dawidw
Posty: 797
Rejestracja: 10 mar 2007, o 17:39

Re: bardzo proszę o pomoc- chomik

Post autor: dawidw »

malwka pisze:jak to, wypadł odbyt
moze nie odbyt, a chomik mial np. zapalenie zylaków odbytu. U człowieka wyglada to tak, ze wypada z odbytu taki zylak. ja bym to takimi kategoriami rozumował.
Ika
Posty: 1
Rejestracja: 12 lip 2007, o 11:18

Re: bardzo proszę o pomoc- chomik

Post autor: Ika »

moj chomiczek to tak jakby lał pod siebie i był bardzo osowialy iu nie skory do zabawy choc byl mlody (miał zaledwie 5 miesięcy). Choroba postępowała i nic nie dało sie zrobic po 2 tygodniach chomik zdechl

[ Dodano: Czw Lip 12, 2007 14:28 ]
ale mam problem z moim nowym chomciem Lucjanem ma juz rok i nie potrafi kręcić sie w kołowrotku a nawet się go boi! Błagam, POMÓZCIE!
dream
Posty: 266
Rejestracja: 13 cze 2007, o 09:59

Re: bardzo proszę o pomoc- chomik

Post autor: dream »

Ika pisze: ale mam problem z moim nowym chomciem Lucjanem ma juz rok i nie potrafi kręcić sie w kołowrotku a nawet się go boi! Błagam, POMÓZCIE!
a po co chcesz go tego uczyć/zmuszać, skoro on nie lubi? ciesz się, będzie Ci mniej hałasował w nocy
Kingu$ka
Posty: 356
Rejestracja: 22 lip 2007, o 12:11

Re: bardzo proszę o pomoc- chomik

Post autor: Kingu$ka »

salemo pisze:(.) dwa dni póżniej wieczorem zaczął biegać po klatce jak głupi. uwieszał sie pretów klatki a po chwili spadał na grzbiet.
Kurcze. Miałam w życiu dwa chomiki. I jakieś 3 dni przed śmiercią wariowały jak oszalałe. W dwóch przypadkach było tak samo. Biegały, wariowały myslałam, ze poprostu są wesołe, że chce im się żyć, a kilka dni później zdechły.
Dodam, że nie miały żadnych chorób, ani nie były razem trzymane.

Ika pisze: ale mam problem z moim nowym chomciem Lucjanem ma juz rok i nie potrafi kręcić sie w kołowrotku a nawet się go boi! Błagam, POMÓZCIE!
Każdy ma jakieś lęki Może poprostu nie lubi. Nie każdy chomik musi być sportowcem. Jak moje chomiki biegały na kołowrotku, to na początku wogóle nie potrafiły trzymać się tych prętów Bardzo zabawnie to wyglądało A potem jak już sie kręciły, to mama kazała mi je na noc wynosić, bo nie mogła spać
madzinka74

Re: bardzo proszę o pomoc- chomik

Post autor: madzinka74 »

tez miałam chomika nazywała się misia :) tez szalała przed zdechnieciem :( :( :(



Zdechła 6 grudnia :( :(:(:(:(
Kingu$ka
Posty: 356
Rejestracja: 22 lip 2007, o 12:11

Re: bardzo proszę o pomoc- chomik

Post autor: Kingu$ka »

madzinka74 pisze:tez miałam chomika nazywała się misia tez szalała przed zdechnieciem
A więc jednak jest w tym coś.
kinia0208
Posty: 95
Rejestracja: 30 lip 2007, o 10:49

Re: bardzo proszę o pomoc- chomik

Post autor: kinia0208 »

[quote="Ika"]ale mam problem z moim nowym chomciem Lucjanem ma juz rok i nie potrafi kręcić sie w kołowrotku a nawet się go boi! Błagam, POMÓZCIE!


Moja myszka też na początku nie chciała sie kręcić, ale ją wsadziłam w kołowrotek i ją lekko pokręciłami teraz już normalnie sie w tym kręci

[ Dodano: Pon Lip 30, 2007 20:03 ]
[quote="Ika"]ale mam problem z moim nowym chomciem Lucjanem ma juz rok i nie potrafi kręcić sie w kołowrotku a nawet się go boi! Błagam, POMÓZCIE!


Moja myszka też na początku nie chciała sie kręcić, ale ją wsadziłam w kołowrotek i ją lekko pokręciłami teraz już normalnie sie w tym kręci
majka(spike)

Re: bardzo proszę o pomoc- chomik

Post autor: majka(spike) »

A moje chomiki Czarus i Bil przed smiercia zachowywaly sie normalnie. Moze wiecej spaly.
Mysia
Posty: 195
Rejestracja: 24 wrz 2007, o 08:28

Re: bardzo proszę o pomoc- chomik

Post autor: Mysia »

a moja Mysia przed śmiercą zaczęła śmierdzieć. i cały czas spała.
zdechła 21 wrześnie 2007:(
klaudia003
Posty: 8
Rejestracja: 25 sty 2008, o 11:37

Re: bardzo proszę o pomoc- chomik

Post autor: klaudia003 »

mojemu chomikowi nie wypadl odbyt ale jeśli chodzi o to że biegał jak opętany to może była jakas forma szoku stresu
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość