kody i wyniki matury w necie

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
Mirabell
Posty: 54
Rejestracja: 5 maja 2008, o 12:37

kody i wyniki matury w necie

Post autor: Mirabell »

Ja mam pytanie dotyczące wyników matury, a konkretnie. w szkołach sa 30 czerwca, prawda? W internecie są 29 ? Tak? Na stronie CKE ? Bo nie mam pojecia. Wydaje mi sie to najbardziej logiczne ze na CKE. Wiecie może?
Ostatnio zmieniony 21 maja 2008, o 10:03 przez Mirabell, łącznie zmieniany 1 raz.
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: kody i wyniki matur w necie

Post autor: Korczaszko »

w szkole są 30. w internecie a jak można dotrzeć do tych w internecie? logujemy sie gdzieś czy mamy jakiś numer. może w szkole powinni nam go dać?
Batha
Posty: 2658
Rejestracja: 20 maja 2007, o 16:32

Re: kody i wyniki matur w necie

Post autor: Batha »

nam jakiś numer dawali w szkole, żeby sobie sprawdzić, czy są tam takie przedmioty, jakie zdajemy.
Ostatnio zmieniony 21 maja 2008, o 10:00 przez Batha, łącznie zmieniany 1 raz.
Biochejter
Posty: 1396
Rejestracja: 5 lip 2007, o 06:50

Re: kody i wyniki matur w necie

Post autor: Biochejter »

Korczaszko pisze:w szkole są 30. w internecie a jak można dotrzeć do tych w internecie? logujemy sie gdzieś czy mamy jakiś numer. może w szkole powinni nam go dać?
Tak, ze szkoły dostajesz jakieś kody na karteczce i se potem wpisujesz, to jest jakiśOBIEG z tego co pamiętam na stronie OKE bodajże. Prosta sprawa, wszystkiego sie dowiecie później

A karteczke to u nas juz na maturkach można było wziąć
Ajlon
Posty: 9
Rejestracja: 13 maja 2008, o 12:10

Re: kody i wyniki matur w necie

Post autor: Ajlon »

ja o jakis kodach pierwsze słysze. Kiedy sie je dostaje?
Awatar użytkownika
kasicowo
Posty: 86
Rejestracja: 10 maja 2008, o 20:24

Re: kody i wyniki matur w necie

Post autor: kasicowo »

nie iczcie na to,ze w necie wyniki beda wczesniej] w tamtym roku mowili nam,ze moga byc wczesniej i co?i GUZIK! jak wrocilam z papierkiem ze szkoly to jeszce ich nie bylo, dopiero po poludniu.nie spieszy sie ludziom w oke) oni maja czas:D
ikiaaa
Posty: 4
Rejestracja: 13 maja 2008, o 16:44

Re: kody i wyniki matur w necie

Post autor: ikiaaa »

u mnie w szkole takie kody rozdawali jeszcze w pierwszym semestrze, żebysmy mogli sprawdzic czy wszystkie dane się zgadzają, no ale ja mature po raz pierwszy zdawałam w zeszłym roku
a co do tego czy na necie (konkretnie OBIEG na stronce oke) wyniki są wcześniej niż w szkołach to teoretycznie tak, ale tego samego dnia, tylko we wcześniejszych godzinach no i trzeba byc naprawdę cierpliwym, żeby się zalogowac
dr Linneusz
Posty: 61
Rejestracja: 12 maja 2008, o 22:05

Re: kody i wyniki matur w necie

Post autor: dr Linneusz »

wysyłasz SMS o treści DAJCIE_KOD pod numer 79500 i w zamian dostajesz SMS zwrotny ze specjalnym kodem do sprawdzania wyniku matury*

* - koszt SMSa to 10,30zł (w tym VAT)
WojtekB
Posty: 2241
Rejestracja: 31 sie 2007, o 08:17

Re: kody i wyniki matur w necie

Post autor: WojtekB »

A ja myślę, że dostaniemy kod i będziemy go musieli wpisywać jak w Zagubionych co 108 minut, aby zapobiec końcowi świata
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: kody i wyniki matur w necie

Post autor: Korczaszko »

dr Linneusz, mówisz poważnie? to straszna lipa szkoda dychy
Mrówek
Posty: 331
Rejestracja: 31 mar 2008, o 20:16

Re: kody i wyniki matur w necie

Post autor: Mrówek »

u mnie w klasie jest opcja ze najpierw sprawdza wyniki na necie a potem sie pofatygują do szkoły, żeby mieć po co iść.
EdyŚka*

Re: kody i wyniki matur w necie

Post autor: EdyŚka* »

U nas w szkole o niczym takim nas nie infromowali. jeszcze w internecie. jedyne co nam raczyli powiedzieć to, że wyniki najwcześniej 30, a ewentualne przecieki 27.

jawna niesprawiedliwość.
Awatar użytkownika
zielenica
Posty: 502
Rejestracja: 5 sty 2008, o 19:13

Re: kody i wyniki matur w necie

Post autor: zielenica »

my dostaliśmy chyba w lutym. tylko nie bardzo wiem, gdzie to mam se wpisać XD
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości