Rekrutacja na AM we Wrocławiu - fizjoterapia

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
The Lion
Posty: 1
Rejestracja: 23 cze 2012, o 10:13

Rekrutacja na AM we Wrocławiu - fizjoterapia

Post autor: The Lion »

Witam.
Chciałbym studiować fizjoterapię na Akademii Medycznej we Wrocławiu (studia stacjonarne), jednak termin rejestrowania się do elektronicznej rekrutacji minął 20 czerwca (wiem, to tylko moja wina, że przegapiłem te terminy, ale w gąszczu tylu informacji o różnych uczelniach po prostu to przeoczyłem). Czy istnieje jeszcze szansa żebym dostał się na fizjoterapię na tej uczelni?
Na stronie internetowej znalazłem plik z terminarzem rekrutacji i w dniach 13-16 lipca można (wklejam z tego pliku):
Kandydaci na studia niestacjonarne: rejestracja elektroniczna kandydatów starających się na studia niestacjonarne (płatne) w Akademii Medycznej we Wrocławiu (kandydaci na studia stacjonarne w naszej uczelni nie muszą dokonywać opłaty rekrutacyjnej) oraz z innych uczelni medycznych, w których obowiązywały takie same warunku rekrutacji jak w Akademii Medycznej we Wrocławiu (wymagana opłata rekrutacyjna)
Mam przez to rozumieć, że jeśli w tym czasie zarejestruję się i złożę te wszystkie deklaracje w którym oznajmię chęć studiowania to będę mieć szanse dostania się na ten kierunek (stacjonarny)? Czy będzie to już tylko możliwość dostania się na studia niestacjonarne?
Dodam, że patrząc na progi punktowe z ubiegłych lat nie będę mieć problemów z przekroczeniem progów punktowych, a jeśli deklaracja złożona w drugim terminie (czyli 13-16 lipca) to zostanę dopisany do listy rezerwowej i na miejscu zależnym od uzyskanej przeze mnie liczby punktów?
Przepraszam, że się tak rozpisałem. Liczę, że dzięki Wam dostanę odpowiedź na te kwestie.
verq
Posty: 256
Rejestracja: 2 maja 2012, o 17:08

Re: Rekrutacja na AM we Wrocławiu - fizjoterapia

Post autor: verq »

Możesz się rekrutować tylko na niestacjonarne studia. Zapis o nie dokonywaniu opłaty odnosi się do kandydatów na stacjonarne, którzy zarejestrowali się i zapłacili opłatę rekrutacyjną przed 20 czerwca, ale się nie dostali.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości