Farmacja CM UJ Plan Zajęć

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
tomsa1993
Posty: 299
Rejestracja: 26 lip 2012, o 19:11

Farmacja CM UJ Plan Zajęć

Post autor: tomsa1993 »

Witam mam prośbę czy mógł by ktoś napisać mi plan zajęć z uwzględnieniem przedmiotów i liczby godzin jakie są na 1 i 2 roku. bo jakoś nigdzie nie mogę takiego planu znalezść. Jak wygląda sprawa z W-F czy godzin jest tyle samo co na innych kierunakch
mis koala
Posty: 4277
Rejestracja: 16 kwie 2012, o 18:27

Re: Farmacja CM UJ Plan Zajęć

Post autor: mis koala »

Takie informacje można sprawdzic na USOSIE Jeśli chcesz mogę ci na priv podesłac plan z zeszłego roku
Hogwartnik
Posty: 737
Rejestracja: 5 lip 2011, o 11:39

Re: Farmacja CM UJ Plan Zajęć

Post autor: Hogwartnik »

na plan na usosie bym tak nie liczyła ale łatwo można go znaleźć na stronie wydziału - tutaj będzie w pierwszej kolejności publikowany, ale to raczej tuż przed rozpoczęciem jeśli tu by go nie było to w gablotach naprzeciwko dziekanatu jest wywieszany.

Jeszcze jak chodzi o rozpiskę przedmiotów i godzin, czyli cały program studiów, to jest ona tutaj.
affiche
Posty: 53
Rejestracja: 14 lip 2012, o 12:02

Re: Farmacja CM UJ Plan Zajęć

Post autor: affiche »

A jak to jest z wfem? Trzeba się zapisywać gdzieś? Bo dostałem maila, że 20 września każdy musi się zapisać na wf i, że dostaje jakieś żetony które może wykorzystać coś takiego, ale ja myślałem, że CMUJ ma swoje własne studium wf no i jak to wyglądało wcześniej? Trzeba się było gdzieś rejestrować?
mis koala
Posty: 4277
Rejestracja: 16 kwie 2012, o 18:27

Re: Farmacja CM UJ Plan Zajęć

Post autor: mis koala »

Też na początku się przeraziłam tą wiadomością, bo ktoś wcześniej mi powiedział, że farmacji USOS służy jedynie do sprawdzania ocen. Ale dowiedziałam się że nas przydzielają w I semestrze odgórnie - nie musimy się na nic zapisywac, mamy już ustalony plan
mis koala
Posty: 4277
Rejestracja: 16 kwie 2012, o 18:27

Re: Farmacja CM UJ Plan Zajęć

Post autor: mis koala »

Poza tym nawet z własnej dociekliwości sprawdzałam na planie hali tygodniowy rozkład jaka grupa i jaki wydział ma zajęcia w dany dzień tygodnia o danej godzinie i akurat farmacji tam na liście nie było
A tak swoją droga to witam kolegę i mam nadzieję do zobaczenia w październiku jak zobaczysz jakieś zabłąkane dziecko, które się plącze i nie wie co ma robic to to będę ja
Hogwartnik
Posty: 737
Rejestracja: 5 lip 2011, o 11:39

Re: Farmacja CM UJ Plan Zajęć

Post autor: Hogwartnik »

Rejestracja na zajęcia WF w semestrze zimowym 2012/2013 odbywa się drogą elektroniczną za pomocą systemu USOS.
Pierwsza tura rejestracji, dla grup dedykowanych, od: 2012-09-20 09:00:00 do: 2012-10-05 23:00:00, limit wydanych żetonów:30xWF-12/13
Druga tura rejestracji, bez dedykacji, od: 2012-10-08 09:00:00 do: 2012-10-19 23:00:00, limit wydanych żetonów:30xWF-12/13
Ważne informacje na temat tej rejestracji znajdują się na stronie Studium Wychowania Fizycznego.
Rejestracja jest obowiązkowa dla wszystkich studentów I roku !
Osoby, które nie dokonają rejestracji za pośrednictwem USOS, nie będą mogły uczestniczyć w zajęciach WF !

Chyba zasady się zmieniły od tego roku. to komunikat z USOSa. Rok temu wszystko było odgórnie, ale w tym roku macie zmiany. To tak, żebyście potem nie mieli kłopotów
tomsa1993
Posty: 299
Rejestracja: 26 lip 2012, o 19:11

Re: Farmacja CM UJ Plan Zajęć

Post autor: tomsa1993 »

mis koala, mógł bys mi podesłać plan zajęć to jest mój e-mail tomek-[at].pl


A jak wyglądają zajęcia W-F , w ogóle to jak oceniacie 1 rok czy jest trudno się przestawić po LO dużo wymagają ?
Ostatnio zmieniony 9 wrz 2012, o 17:35 przez tomsa1993, łącznie zmieniany 1 raz.
affiche
Posty: 53
Rejestracja: 14 lip 2012, o 12:02

Re: Farmacja CM UJ Plan Zajęć

Post autor: affiche »

No właśnie o tym mówię
Dostałem też maila:
Szanowni Państwo,

Prosimy o zapoznanie się z zasadami oraz terminem rejestracji na
obowiązkowe zajęcia z Wychowania Fizycznego, które dostępne są na
stronie: w zakładce aktualności".

Studium Wychowania Fizycznego i Sportu UJ
I teraz szczerze mówiąc nie wiem co się dzieje
BTW no a jak to było w zeszłym roku jak np. ktoś chciał mieć zamiast wf-u basen albo chodzić na sekcję rowerową? Nie było takiej możliwości?

Ja szczerze mówiąc oswajam się dopiero z USOS-em ale pierwsze wrażenie jest dosyć negatywne, żeby tam coś znaleźć i się odnaleźć to jest nie lada wyzwanie. Nie da się powrócić do poprzedniej strony często. Porażka.

mis koala: czemu masz się błąkać? Przecież to już II rok? (z tego co piszesz tak wynika)
affiche
Posty: 53
Rejestracja: 14 lip 2012, o 12:02

Re: Farmacja CM UJ Plan Zajęć

Post autor: affiche »

A najlepsze jest jeszcze to, że powinniśmy mieć po te 30 żetonów a ja mam tylko 6 na artes liberales i pytałem znajomej z I roku i mówi, że też ma tylko te 6. Więc nie wiem o co kaman.
Hogwartnik
Posty: 737
Rejestracja: 5 lip 2011, o 11:39

Re: Farmacja CM UJ Plan Zajęć

Post autor: Hogwartnik »

rafal1401 pisze:Ja szczerze mówiąc oswajam się dopiero z USOS-em ale pierwsze wrażenie jest dosyć negatywne, żeby tam coś znaleźć i się odnaleźć to jest nie lada wyzwanie. Nie da się powrócić do poprzedniej strony często. Porażka.
W zeszłym roku było tak, że nikt sobie wf nie wybierał. Był z góry przydzielony godzinowo i każdy miał go na hali. Natomiast istnieją sekcje AZS i tam można było się dogadać z prowadzącym, że będzie się chodziło na to zamiast wf, z tym, że to jak trenowanie, ludzie są reprezentacją i pytali czy ktoś już wcześniej się tym sportem zajmował (jakieś zawody w szkole itp.). Jak jest w tym roku, to ciężko powiedzieć, USOS powinien jutro pokazać jakieś opcje w miejscu tej rejestracji.
rafal1401 pisze:A najlepsze jest jeszcze to, że powinniśmy mieć po te 30 żetonów a ja mam tylko 6 na artes liberales i pytałem znajomej z I roku i mówi, że też ma tylko te 6. Więc nie wiem o co kaman.
co do żetonów, może jutro coś się pojawi? bo chyba od jutra rusza rejestracja? ale to tylko moje przypuszczenia
mis koala
Posty: 4277
Rejestracja: 16 kwie 2012, o 18:27

Re: Farmacja CM UJ Plan Zajęć

Post autor: mis koala »

rafal1401 pisze:czemu masz się błąkać? Przecież to już II rok? (z tego co piszesz tak wynika)
Nie ja dopiero pierwszy rok zaczynam Ale też próbuję ogarnąc co i jak i faktycznie żeby coś na tym USOSIE znaleźc to porażka jest Ale ja myślę, że nas ta rejestracja na wf nie dotyczy, bo tak jak mówiłam sprawdzałam te hale co kiedy i o której godzinie i jaki kierunek ma hale i farmacji na tym planie nie było było prawo i niemalże wszystkie inne kierunku UJotu ale farmacji nie
mis koala
Posty: 4277
Rejestracja: 16 kwie 2012, o 18:27

Re: Farmacja CM UJ Plan Zajęć

Post autor: mis koala »

Hogwartnik pisze:
rafal1401 pisze:

co do żetonów, może jutro coś się pojawi? bo chyba od jutra rusza rejestracja? ale to tylko moje przypuszczenia
No a nie od 20.09? no ja tak rozumiem, ale tak jak mówię nas to chyba nie dotyczy przynajmniej moja mózgownica to interpretuje.

A te wiadomości w USOSie to oni chyba automatycznie do wszystkich studentów wysyłają. Niezależnie czy ktoś studiuje filozofie, prawo czy farmację
Ale jak ktoś się dowie dokładnie o co kaman to niech się podzieli i zafunduje nam bezstresowy dzień
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 2 gości