Farmacja CM UMK 2014

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
Awatar użytkownika
kokardka
Posty: 1964
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 17:10

Re: Farmacja CM UMK 2014

Post autor: kokardka »

Naczi, w Warszawie nie dostaje się książek z biblioteki (jako jakieś wyposażenie etc.), tylko trzeba je po prostu wypożyczyć samemu
Awatar użytkownika
Naczi
Posty: 45
Rejestracja: 19 lip 2014, o 10:17

Re: Farmacja CM UMK 2014

Post autor: Naczi »

Pomyliłam W Białymstoku. Nie wiem, tak powiedział, więc wolałam się upewnić Żeby nie być jedną, która o niczym nie wie
Awatar użytkownika
kokardka
Posty: 1964
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 17:10

Re: Farmacja CM UMK 2014

Post autor: kokardka »

Naczi, jeżeli chodzi o UMB to całkiem możliwe, że tak jest
Awatar użytkownika
Naczi
Posty: 45
Rejestracja: 19 lip 2014, o 10:17

Re: Farmacja CM UMK 2014

Post autor: Naczi »

A w Bydgoszczy jest możliwość wypożyczenia książek, czy trzeba je kupować/kserować/pobierać samemu? A jeśli tak, to co jest najwygodniejsze, według Ciebie, kokardko?
Awatar użytkownika
kokardka
Posty: 1964
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 17:10

Re: Farmacja CM UMK 2014

Post autor: kokardka »

Naczi, osobiście tego nie sprawdzałam bo studiuję w Warszawie ale jestem niemalże pewna, że każdy UM ma swoją bibliotekę i można tam znaleźć większość zalecanych pozycji. I to jest zdecydowanie najlepsze bo najtańsze, nie ma co kupować książek bo tanie nie są, a czasem wykorzystuje się je tylko do 1 tematu, z niektórych skorzysta się tylko raz/dwa. Oczywiście jak czegoś nie znajdziecie w bibliotece to zawsze można w trakcie roku od kogoś skserować dane, wymagane tematy. Na prawdę bardzo rzadko wykorzystuje się całą książkę. Najważniejszy na 1. rok u nas był Kocjan do chemii ogólnej i nieorganicznej i to chyba jedyna książka, która w całości się przydawała. Także polecam jak najbardziej wypożyczać, w razie braku kserować dane części materiału lub odkupić jakieś ksero od starszych studentów po symbolicznej cenie
600asia006
Posty: 270
Rejestracja: 1 maja 2014, o 10:04

Re: Farmacja CM UMK 2014

Post autor: 600asia006 »

Ale mnie wystraszyliście z tym 22 września w Warszawie :O pierwszo słyszę.

Awatar użytkownika
Passiflora
Posty: 1469
Rejestracja: 2 lip 2012, o 17:42

Re: Farmacja CM UMK 2014

Post autor: Passiflora »

Naczi pisze:A w Bydgoszczy jest możliwość wypożyczenia książek, czy trzeba je kupować/kserować/pobierać samemu?
Studiuję w Bydgoszczy, więc mogę pomóc
Oczywiście mamy bibliotekę, gdzie można wypożyczać książki, nie trzeba kupować własnych lub kserować. Jeśli akurat nie byłoby czegoś w bibliotece, to jest jeszcze czytelnia
Jak tylko odbierzecie legitymację w dziekanacie, przejdźcie się do biblioteki i załóżcie konto. Loginem do logowania na stronie internetowej biblioteki będzie nr legitymacji, hasłem PESEL. Od tego momentu będziecie mogli zamawiać i rezerwować książki przez internet

Awatar użytkownika
biomedka
Posty: 493
Rejestracja: 22 kwie 2012, o 08:35

Re: Farmacja CM UMK 2014

Post autor: biomedka »

No i Bydgoszcz spadła do 137 - taki próg w zeszłym roku był dokładnie miesiąc później.
Natalkaad
Posty: 7
Rejestracja: 10 lip 2013, o 07:33

Re: Farmacja CM UMK 2014

Post autor: Natalkaad »

Ufff
klaudiak91
Posty: 21
Rejestracja: 6 lip 2014, o 21:33

Re: Farmacja CM UMK 2014

Post autor: klaudiak91 »

Jakby co to dzisiaj zwolniłam miejsce w Bydgoszczy
Awatar użytkownika
Naczi
Posty: 45
Rejestracja: 19 lip 2014, o 10:17

Re: Farmacja CM UMK 2014

Post autor: Naczi »

Co u nas tak cicho?
Bazyliszek
Posty: 30
Rejestracja: 13 maja 2014, o 17:09

Re: Farmacja CM UMK 2014

Post autor: Bazyliszek »

Wszystkie poważniejsze tematy są omawiane na naszej grupie na fb
Awatar użytkownika
Naczi
Posty: 45
Rejestracja: 19 lip 2014, o 10:17

Re: Farmacja CM UMK 2014

Post autor: Naczi »

Widziałam Nawet się udzielałam Widzieliście już plan? Jest na stronie CM UMK.

Poza tym, będzie jakiś spis książek które mamy mieć, czy tych, które będą potrzebne? Czy już gdzieś jest?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości