Farmacja UMB 2014

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
mrsmajkel
Posty: 11
Rejestracja: 10 lip 2013, o 14:35

Re: Farmacja UMB 2014

Post autor: mrsmajkel »

Na razie szukałam sama bo nie mam nikogo znajomego w Białym
lavendermarina
Posty: 11
Rejestracja: 10 lip 2014, o 18:42

Re: Farmacja UMB 2014

Post autor: lavendermarina »

ja tez własnie ( a jeszcze nie zaczełam się rozglądac za mieszkaniem
mrsmajkel
Posty: 11
Rejestracja: 10 lip 2013, o 14:35

Re: Farmacja UMB 2014

Post autor: mrsmajkel »

Kurde mogłybyśmy razem coś ogarnąć tylko pewnie będzie ciężko znaleźć dwa wolne pokoje w jakiejś korzystnej lokalizacji Ale zawsze możemy spróbować!
lavendermarina
Posty: 11
Rejestracja: 10 lip 2014, o 18:42

Re: Farmacja UMB 2014

Post autor: lavendermarina »

napisałam na priv
Rosaline
Posty: 172
Rejestracja: 5 kwie 2011, o 15:58

Re: Farmacja UMB 2014

Post autor: Rosaline »

Nie orientujecie się może, jak to jest z książkami/materiałami na farmację w Białymstoku? Nawet nie wiem, od czego zacząć poszukiwania.
ola2603
Posty: 17
Rejestracja: 21 lip 2014, o 22:38

Re: Farmacja UMB 2014

Post autor: ola2603 »

No właśnie, jak z tymi podręcznikami? Co i z czego trzeba mieć żeby spokojnie zaliczyć rok?
Rosaline
Posty: 172
Rejestracja: 5 kwie 2011, o 15:58

Re: Farmacja UMB 2014

Post autor: Rosaline »

A ile powinny kosztować takie notatki? Chcę się zorientować w cenie, żeby nikt mnie nie naciągnął na byle co za sporą kwotę P
holiday
Posty: 53
Rejestracja: 17 lip 2012, o 16:45

Re: Farmacja UMB 2014

Post autor: holiday »

Studiuję farmę w Białym, jeśli macie jakieś pytania, to mogę pomóc

Ceny notatek są różne, możesz dostać od kogoś za darmo, a za super notatki zapłacisz nawet do 250 zł. Takie w miarę porządne można kupić już za 100 zł. Warto kupić notatki, oszczędza się dużo czasu, materiał wykładów mało co się zmienia, przygotowane materiały na ćwiczenia, pytania na egzamin itp. Można odkserowywać od innych osób, ale koszt wyjdzie nawet do kilkuset złotych na rok

Podręczniki dostaniecie na szkoleniu bibliotecznym we wrześniu, a jeśli jakiegoś będzie brakować to później sobie wypożyczycie. Najczęściej jest tak, że nie korzysta się z całej książki, tylko trochę informacji jest w jednej, trochę w drugiej itp. Ksero jest bardzo pomocne
ola2603
Posty: 17
Rejestracja: 21 lip 2014, o 22:38

Re: Farmacja UMB 2014

Post autor: ola2603 »

A jak z wykładowcami i asystentami? Kto jest w porządku a na kogo trzeba uważać?
holiday
Posty: 53
Rejestracja: 17 lip 2012, o 16:45

Re: Farmacja UMB 2014

Post autor: holiday »

W większości są w porządku, trzeba chodzić na wykłady, nie gadać, nie obgadywać ich w obecności innych asystentów. jeśli będziesz się systematycznie uczyć i oceny będą w miarę spoko to nie robią żadnych problemów

Każdy zakład jest specyficzny i uważa się za najważniejszy np. słynny zakład biofizyki na farmację przymykają oko, ale słyszałam, że kogoś wywalili z ćwiczeń za brudny fartuch

Aa i dobra rada W połowie października będzie immatrykulacja - wręczenie indeksów. Dobrze byłoby gdyby frekwencja wyszła powyżej 90% - to będzie bardzo dobrze o was świadczyć i wykładowcy inaczej patrzą na wasz rok
aaafarmacja
Posty: 2
Rejestracja: 10 lip 2014, o 07:37

Re: Farmacja UMB 2014

Post autor: aaafarmacja »

Hej:) ja również wybieram się na farmację:) i miałam dokładnie ten sam problem co dziewczyny, nie miałam z kim wynająć mieszkania więc zdecydowałam się na akademik. Mam nadzieję że w ciągu roku znajdę coś bardziej sensownego z raczej sprawdzonym towarzystwem)
ola2603
Posty: 17
Rejestracja: 21 lip 2014, o 22:38

Re: Farmacja UMB 2014

Post autor: ola2603 »

Mam pytanie, czy będąc studentem farmacji da się poprawić maturę? Komuś się w tym roku udało?
kina1994
Posty: 6
Rejestracja: 29 lip 2014, o 18:04

Re: Farmacja UMB 2014

Post autor: kina1994 »

Da się. Znam historię pewnej dziewczyny, która studiowała przez rok farmację i jednocześnie uczyła się do matury, żeby dostać się na lek. Maturę poprawiła, dostała się na lekarski, ale po dwóch dniach i tak wróciła na farmację.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość