angielski rozszerzony 2013

Pomoc w przygotowaniu do matury ze wszystkich przedmiotów i zakresów. Najnowsze arkusze i klucze do matur. Wzajemna pomoc w nauce.
aretse
Posty: 209
Rejestracja: 9 sie 2011, o 17:26

angielski rozszerzony 2013

Post autor: aretse »

Pisal ktos? Pewnie sporo tych co marzy o wecie
Jak wam poszla? IMO trudna nie byla, tematy do pisania fajne( nie o jakis tam polskich drogach )

Awatar użytkownika
MsHannah
Posty: 294
Rejestracja: 18 lis 2011, o 20:33

Re: angielski rozszerzony 2013

Post autor: MsHannah »

Ja pisalam, ale tak bardziej dla siebie. Temat rozprawki - marzenie Na inne tematy tylko rzucilam okiem, ale rozprawka byla moim zdaniem najprostsza. Oczywiscie po napisaniu musialam 20 minut wykreslac slowka, zeby sie zmiescic w limicie i ogolnie wyszla mi taka sucha, ten limit to chyba najglupsza rzecz jaka mogli wymyslic Z gramatyki wiem ze mam zle z tym able na pewno, a reszte to nie wiem, ale tez nie bylo trudne.
Druga czesc nawet w porzadku, mam watpliwosci co do dwoch podpunktow w sluchaniu i w tym ostatnim, bo zawsze mam problemy z tego typu zadaniami
aretse
Posty: 209
Rejestracja: 9 sie 2011, o 17:26

Re: angielski rozszerzony 2013

Post autor: aretse »

Dla mnie sluchanie takie nie bardzo ale writing i reading bardzo fajny
przy 250 slowach ciezko sprawdzic bogactwo jezykowe, jakby bylo wiecej to mozna by sie troche popisac przez limit tez musialam wykreslac. Rozprawke napisalam strasznie prosto. Zeby ubogacic wcisnelam troche szpanerskich slow

Awatar użytkownika
MsHannah
Posty: 294
Rejestracja: 18 lis 2011, o 20:33

Re: angielski rozszerzony 2013

Post autor: MsHannah »

Huhu, szpanerskich Ciekawe kiedy beda odpowiedzi, bo bym sobie chetnie sprawdzila.
aretse
Posty: 209
Rejestracja: 9 sie 2011, o 17:26

Re: angielski rozszerzony 2013

Post autor: aretse »

Tez bym sprawdzila, ale nie ma nigdzie narazie
T szpanerskich Eg przypomnialo mi sie pasujace do sytuacji palate- podniebienie i za wszelka cene probowalam wcisnac
Problem mialam jak zastapic slowa food i meal bo ciagle je powtarzalam.

Awatar użytkownika
adosia
Posty: 88
Rejestracja: 10 sty 2011, o 15:11

Re: angielski rozszerzony 2013

Post autor: adosia »

U mnie była zacinająca się płyta //

Reszta w porządku, dzień wcześniej wykułam się na pamięć takiego superduper wstępu i zakończenia z mądrymi, formalnymi słówkami do rozprawki Tak na 65% gdzieś liczę.
Awatar użytkownika
MsHannah
Posty: 294
Rejestracja: 18 lis 2011, o 20:33

Re: angielski rozszerzony 2013

Post autor: MsHannah »

Sprawdzilam sobie wszystkie zamkniete i mam 5 bledow czyli -10%, za wypracowanie tez pewnie tyle gdzies strace wiec jak bedzie to 80% to bede zadowolona, biorac pod uwage fakt, ze sie nic nie przygotowywalam
aretse
Posty: 209
Rejestracja: 9 sie 2011, o 17:26

Re: angielski rozszerzony 2013

Post autor: aretse »

Chcialabym cos kolo 70. Matura nie byla trudna, ale poszlam z marszu i dlatego gramatyka i slowotworstwo poszly kieepsko. Ale z takiej rownej 70 ucieszylabym sie

Awatar użytkownika
Lektom
Posty: 1073
Rejestracja: 26 lis 2009, o 15:33

Re: angielski rozszerzony 2013

Post autor: Lektom »

Spojrzałem na tę cześć gramatyka + wypracowanie i faktycznie stwierdzam że wyjątkowo łatwa w tym roku była słowotwórstwo i reszta gramatyki o wiele łatwiejsza niż rok temu. Rozprawka też przyjemna)
Awatar użytkownika
MsHannah
Posty: 294
Rejestracja: 18 lis 2011, o 20:33

Re: angielski rozszerzony 2013

Post autor: MsHannah »

Zgadzam sie A gdzie sie angielski liczy na weterynarie i dlaczego tak w ogole?
ymk

Re: angielski rozszerzony 2013

Post autor: ymk »

Była łatwiejsza, ale przyznam, że w tamtym miałem 100 %. I co z tego, skoro biole zadupie ? eh, no to się pochwaliłem :d
Awatar użytkownika
MsHannah
Posty: 294
Rejestracja: 18 lis 2011, o 20:33

Re: angielski rozszerzony 2013

Post autor: MsHannah »

No to sie pochwaliles, brawo
A gdzie sie angielskiego uczyles jesli mozna wiedziec? Tzn. chodzi mi o to, czy gdzies wyjezdzales, rodzina z ktora mogles rozmawiac po angielsku czy po prostu seriale, gry i filmy?
ymk

Re: angielski rozszerzony 2013

Post autor: ymk »

MsHannah pisze:No to sie pochwaliles, brawo
A gdzie sie angielskiego uczyles jesli mozna wiedziec? Tzn. chodzi mi o to, czy gdzies wyjezdzales, rodzina z ktora mogles rozmawiac po angielsku czy po prostu seriale, gry i filmy?
Matura maturą, ale w mowie jak i piśmie jestem średni. A dobra praktyka, którą stosuje, to częste rozmowy na skaypie czy korespondencja z osobami mówiacymi po angielsku. Niestety nie miałem okazji nigdzie wyjechać:P
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość