Analityka i inżynieria biomedyczna?

Opinie o analityce medycznej na studiach. Pomoc w podjęciu decyzji co do uczelni oraz przyszłej pracy zawodowej. Materiały pomocne w studiowaniu analityki medycznej.
makapaka
Posty: 45
Rejestracja: 18 lip 2012, o 14:36

Analityka i inżynieria biomedyczna?

Post autor: makapaka »

Mam kłopot i mam nadzieję że mogę liczyć na kulturalne, szczere odpowiedzi. Jestem na I roku Analityki Medycznej na Uniwersytecie Medycznym. Poszłam z powołania, nie jako niedoszły lekarz, po prostu zawsze byłam bardziej chemiczna Jednak boję się że z pracą może być różnie, a po ciężkich studiach nie chcę pracować za grosze. Przemyślałam że chcę pójść na inżynierię biomedyczną zaocznie, ceny są za to niewielkie, jestem osobą ambitną więc z nawałem nauki sobie poradzę.
Jednak chciałam zapytać was co sądzicie o takim połączeniu. Czy to w ogóle ma sens? Jednak po inżynierii zwiększę swoje szanse zatrudnienia, ale z drugiej strony od analityki do inżynierii jest kawałek drogi. Prosiłabym o jakieś rady
Awatar użytkownika
ciocia
Posty: 522
Rejestracja: 11 sty 2010, o 17:56

Re: Analityka i inżynieria biomedyczna?

Post autor: ciocia »

ja bym prędzej ciągnęła jako 2gi kierunek coś bardziej konkretnego
makapaka
Posty: 45
Rejestracja: 18 lip 2012, o 14:36

Re: Analityka i inżynieria biomedyczna?

Post autor: makapaka »

np?
zetsu
Posty: 190
Rejestracja: 22 maja 2009, o 12:49

Re: Analityka i inżynieria biomedyczna?

Post autor: zetsu »

Odradzam IB, mimo iż posiadasz po tym tytuł inżyniera, de facto nie gwarantuje Ci to lepszej pozycji od innych technicznych tudzież przyrodniczych kierunków. Po prostu nie ma ofert pracy w tym kraju po IB, ani w szpitalu, ani w firmach projektujących cokolwiek. Nie myślałaś aby zamiast 2 kierunku studiów zrobić sobie może studium z techniki farmacji, albo elektroradiologii ? Zarobki może po tych kierunkach nie są jakieś niesamowite, ale przynajmniej dają pracę, czego IB Tobie nie zagwarantuje

pzdr
persil1991
Posty: 1673
Rejestracja: 22 maja 2008, o 22:21

Re: Analityka i inżynieria biomedyczna?

Post autor: persil1991 »

Znam jedną dziewczynę na analityce, która robi technika farmacji i studia z biotechnologii Co prawda pierwsze terminy nie są dla niej, ale problemów z kampanią wrześniową nie ma
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości