Rezydentura

Opinie o analityce medycznej na studiach. Pomoc w podjęciu decyzji co do uczelni oraz przyszłej pracy zawodowej. Materiały pomocne w studiowaniu analityki medycznej.
fizolof123
Posty: 303
Rejestracja: 15 wrz 2008, o 17:06

Rezydentura

Post autor: fizolof123 »

Ostatnio wpadlem na stronach niektorych zakladow u mnie na uczelni ( UMB ) ze istnieje cos takiego jak rezydentura. W przypadku lekarza to temat glosny i w miare jasny ale jak to jest z Nami ? Płace sa porownywalne na takiej rezydenturze do lekarza czy wrecz odwrotnie? I najwazniejsze pytanie-jak sie ma specjalizacja w takiej sytuacji ? Analityk moze robic specke dopiero po przepracowaniu minimum 1 roku w zawodzie wiec jak odbywa sie rekrutacja na taka rezydenture ? Po przepracowaniu tego okresu czasu i dopiero staranie sie o dostanie na to czy mozna odrazu po studiach isc na rezydenture pracowac normalnie przez rok w danej jednostce i dopiero oficjalnie zaczac specke ? Troche pogmatwane ale mam nadzieje ze zczailiscie o co mi chodzi . Jak ktos jest w stanie udzielic cennych informacjii-Bog zaplac.
Biochejter
Posty: 1396
Rejestracja: 5 lip 2007, o 06:50

Re: Rezydentura

Post autor: Biochejter »

Nigdy nie słyszałem o czymś takim jak rezydentura dla diagnostów i dałbym chyba głowę (albo chociaż ucho), że to nie istnieje, bo cały proces specjalizacji jest na innych zasadach w tych dwóch zawodach
fizolof123
Posty: 303
Rejestracja: 15 wrz 2008, o 17:06

Re: Rezydentura

Post autor: fizolof123 »

Tez mi sie tak wydawalo ze nie istnieje cos takiego jak rezydenturaale ponizej podczepiam linka do zakladu ktory ponoc taka rezydenture przeprowadza.

Patrz : Dzialalnosc dydaktyczna

Zajec nie mam jeszcze w tym zakladzie wiec troche glupio mi isc do kogolwiek i pytac o takie rzeczy
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: Rezydentura

Post autor: Padre Morf »

Tez mi sie tak wydawalo ze nie istnieje cos takiego jak rezydenturaale ponizej podczepiam linka do zakladu ktory ponoc taka rezydenture przeprowadza.

Chodzi o lekarzy, ktorzy mogą robić specjalizację z diagnostyki laboratoryjnej w trybie rezydenckim.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości