biofizyka-optyka okularowa

Wzajemne pomoc w wyborze prawidłowego kierunku studiów. Omówienie zasad rekrutacji na poszczególne uczelnie. Pomoc w adaptacji i nauce na studiach.
Danas
Posty: 117
Rejestracja: 23 gru 2008, o 17:36

biofizyka-optyka okularowa

Post autor: Danas »

Chciałbym się dowiedzieć, co wiecie o kierunku biofizyka - optyka okularowa na UAM-ie. Dużo tam matmy, czy tak niekoniecznie ? Czy to prawda, że fizyka na masakrycznym poziomie ? I ile w tym zajęć o tematyce medycznej i biologii tak na prawdę ? Będę wdzięczny za wszelkie odpowiedzi
PS za porównanie do ochrony środowiska i biotechnologii też będę wdzięczny.
Awatar użytkownika
Litawor
Posty: 340
Rejestracja: 12 wrz 2008, o 12:05

Re: biofizyka-optyka okularowa

Post autor: Litawor »

O tej specjalności na tej uczelni nie wiem nic, ale po biofizyce nie należy się spodziewać niczego innego, niż dużej ilości matematyki. Jeśli matematyki nie lubisz, to nawet nie myśl o tym kierunku.
Fois

Re: biofizyka-optyka okularowa

Post autor: Fois »

Sama kiedyś powaŻnie o tym kierunku myślałam. Nie na UAM, ale z tego co się dowiedziałam fiz rzeczywiście jest na bardzo wysokim poziomie i matmy teŻ jest duŻo (więc jeśli tego nie lubisz, nie polecam) i trochę bioinformatyki. Kierunek niełatwy. Ochrona środowiska na pewno będzie łatwiejsza, a jak dla mnie to biotechnologia teŻ, bo tam jest więcej chem, którą uwielbiam więcej powiedzieć nie mogę, bo ja wybrałam coś bardziej chemicznego i medycznego
Danas
Posty: 117
Rejestracja: 23 gru 2008, o 17:36

Re: biofizyka-optyka okularowa

Post autor: Danas »

Sam już poszukałem sobie trochę informacji, więc już dzięki za odpowiedzi
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości