Fizjoterapia UMwB

Wzajemne pomoc w wyborze prawidłowego kierunku studiów. Omówienie zasad rekrutacji na poszczególne uczelnie. Pomoc w adaptacji i nauce na studiach.
Jadzia05
Posty: 30
Rejestracja: 3 kwie 2009, o 20:45

Fizjoterapia UMwB

Post autor: Jadzia05 »

Zastanawiam się nad złożeniem papierów na fizjoterapię w Białymstoku.
Jednak hmm nie umiem pływać
Słyszałam, że jest tam podział na dwie grupy, tych umiejących i nie umiejących pływać.
Może mi ktoś powiedzieć czy to prawda?
Co prawda mam w planie nauczenie się pływać, ale zastanawiam się, czy brak tej umiejętności nie zdyskwalifikuje mnie już na początku studiów.
Norbiak
Posty: 35
Rejestracja: 17 maja 2008, o 16:22

Re: Fizjoterapia UMwB

Post autor: Norbiak »

Jest basen jako przedmiot obowiązujący.
Podział na grupy ze względu na pływanie też jest, więc nic się przejmuj Sporo osób dzięki temu nauczyło się w końcu pływać
Pozdrawiam
Jadzia05
Posty: 30
Rejestracja: 3 kwie 2009, o 20:45

Re: Fizjoterapia UMwB

Post autor: Jadzia05 »

Dzięki
paulinka1490
Posty: 2
Rejestracja: 5 lip 2009, o 11:25

Re: Fizjoterapia UMwB

Post autor: paulinka1490 »

Jadzia05 pisze:Zastanawiam się nad złożeniem papierów na fizjoterapię w Białymstoku.
Jednak hmm nie umiem pływać
Słyszałam, że jest tam podział na dwie grupy, tych umiejących i nie umiejących pływać.
Może mi ktoś powiedzieć czy to prawda?
Co prawda mam w planie nauczenie się pływać, ale zastanawiam się, czy brak tej umiejętności nie zdyskwalifikuje mnie już na początku studiów.

Nie martw się, ja też jestem osobą (wstyd się przyznać) nie umiejącą pływać, nie jesteś sama Ja czekam na wyniki, a raczej na ogłoszenie wstępnej listy rankingowej, mam nadzieję, że mi się uda, bo to mój wiodący kierunek:)

[ Dodano: |5 Lip 2009|, o 12:59 ]
Czy ktoś by mógł mi przybliżyć więcej na temat tego kierunku - fizjoterapia:)?
Jadzia05
Posty: 30
Rejestracja: 3 kwie 2009, o 20:45

Re: Fizjoterapia UMwB

Post autor: Jadzia05 »

Paulinko, na forum jest kilka wątków opisujących kierunek, użyj opcji szukaj.

Swoją drogą jestem ciekawa, ile może wynosić próg minimalny.
Dotychczas przy innym przeliczniku było 100.
U mnie będzie 40 więcej, a i tak się boję, czy się dostanę.
paulinka1490
Posty: 2
Rejestracja: 5 lip 2009, o 11:25

Re: Fizjoterapia UMwB

Post autor: paulinka1490 »

Ja czekam na ogłoszenie list rankingowych, Jadziu zapewne zdawałaś biologię na poziomie rozszerzonym, lub inny przedmiot na tym samym poziomie, wymaganym w rekrutacji? jestem pełna podziwu, bo ja stchórzyłam, zdecydowałam się na podstawową, która poszła mi średnio, nie liczę na rewelację. jestem pewna, że moje podejście na ten kierunek zakończy się fiaskiem a szkoda, bo bardzo chciałam kontynuować naukę i robić to na czym mi zależało. Pozdrawiam!
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości