DIETETYKA UM Lublin

Wzajemne pomoc w wyborze prawidłowego kierunku studiów. Omówienie zasad rekrutacji na poszczególne uczelnie. Pomoc w adaptacji i nauce na studiach.
k_atarzyna
Posty: 50
Rejestracja: 16 lip 2011, o 15:52

DIETETYKA UM Lublin

Post autor: k_atarzyna »

Witajcie.

Zakładam nowy wątek odnośnie dietetyki, gdyż na jej temat w Internecie, niestety, jest wszystko i nic / Żadnych konkretów.
Mam nadzieję, że chociaż teraz uzyskam jakieś rzetelne, sensowne informacje ale od początku.

Na razie jestem, a raczej będę w 3 LO, na profilu matematycznym. Niestety już nie mam chemii, a szczerze mówiąc nie mam praktycznie o niej żadnej wiedzy mam pięć straconych lat, przez nauczycieli, którzy nie potrafili mnie niczego nauczyć (a może to ja nie chciałam?) i dlatego pytam już teraz, żeby mieć sprecyzowane plany na przyszłość i zabrać się za nadrabianie zaległości, ale nie o tym tu.

Myślałam o studiach na UJ, lecz z tego co udało mi się znaleźć, niestety nie mają dobrych opinii? I dlatego pytam jeszcze raz, jak jest na UJ i czy warto tam iść? Wiem, że wymagana jest rozszerzona chemia i biologia. Jak jest z nauką? Czy zajęcia ciekawe? Itp.

Zastanawiam się także (tak jak w temacie) o UM w Lublinie - bardziej by mi odpowiadało z racji, że miałabym mieszkanie itp, nie musiałabym się martwić o takie sprawy. Z tego co wyczytałam na ich stronie, wymagany jest jeden przedmiot, może być nawet podstawa, więc tutaj plus, lecz głównie interesują mnie takie rzeczy, czy np. zajęcia są ciekawie prowadzone, czy jest duży natłok nauki, jaka ogólnie panuje atmosfera, wiecie, takie rzeczy, których na stronie uniwersytetu, nie można znaleźć

Aha, jeszcze jedno. Czy to prawda, że po UJ łatwiej znajdzie się pracę niż UM w LU? Mam na myśli renomę uczelni, czy tak jest naprawdę, czy to tylko kolejne stereotypy?

Mam nadzieję, że długość postu Was nie zniechęci, pozdrawiam )
Anakes
Posty: 3
Rejestracja: 3 wrz 2011, o 13:54

Re: DIETETYKA UM Lublin

Post autor: Anakes »

Podpinam się pod postem.
Mi się udało właśnie dostać na dietetykę i poszukuję wszelkich informacji. I cisza w eterze.
Są tu jakieś studentki dietetyki które skończyły już 1 rok?
Ewelka1920
Posty: 3
Rejestracja: 12 wrz 2011, o 06:32

Re: DIETETYKA UM Lublin

Post autor: Ewelka1920 »

Ja się przyłączę Ja też zaczynam 1 rok dietetyki na medycznym
k_atarzyna
Posty: 50
Rejestracja: 16 lip 2011, o 15:52

Re: DIETETYKA UM Lublin

Post autor: k_atarzyna »

I jak po pierwszym roku?
Neela
Posty: 304
Rejestracja: 6 lut 2012, o 16:25

Re: DIETETYKA UM Lublin

Post autor: Neela »

podbijam temat
jak tam studenci ?
bo ja się tez na diet wybieram
MalinowaJagoda
Posty: 9
Rejestracja: 29 cze 2012, o 17:43

Re: DIETETYKA UM Lublin

Post autor: MalinowaJagoda »

Hej wszystkim JA tez na dietetyke sie wybieram . zadowoleni z wynikow?
Neela
Posty: 304
Rejestracja: 6 lut 2012, o 16:25

Re: DIETETYKA UM Lublin

Post autor: Neela »

nie. /
MalinowaJagoda
Posty: 9
Rejestracja: 29 cze 2012, o 17:43

Re: DIETETYKA UM Lublin

Post autor: MalinowaJagoda »

jestem strasznie ciekawa progow nie wiesz jakie byly w tamtym roku? ogolnie duzo chetnych jest ? czy ludzie biora to raczej jako kierunek rezerwowy?
Neela
Posty: 304
Rejestracja: 6 lut 2012, o 16:25

Re: DIETETYKA UM Lublin

Post autor: Neela »

ja mam 58% i licze na cud, bo to nie jest mój rezerwowy kierunek tylko jedyny i wymarzony a chętnych napewno sporo jak co roku a jest tlko 30 miejsc. nie wiem jaki byl prog w tamtym roku . Ile miałas ?
MalinowaJagoda
Posty: 9
Rejestracja: 29 cze 2012, o 17:43

Re: DIETETYKA UM Lublin

Post autor: MalinowaJagoda »

62% wiec tez licze na cud:P oj nadzieje miec trzeba
Neela
Posty: 304
Rejestracja: 6 lut 2012, o 16:25

Re: DIETETYKA UM Lublin

Post autor: Neela »

trzeba być dobrej myśli a składałaś na coś jeszcze, albo gdzie indziej na dietetyke ?
MalinowaJagoda
Posty: 9
Rejestracja: 29 cze 2012, o 17:43

Re: DIETETYKA UM Lublin

Post autor: MalinowaJagoda »

tak na kosmetologie i biologie:Pale najbardziej chce na dietetyke
Neela
Posty: 304
Rejestracja: 6 lut 2012, o 16:25

Re: DIETETYKA UM Lublin

Post autor: Neela »

i wszystko w Lub ?
ja sładałam na dietetyke to innych miast tez
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 3 gości