uprawnienia sanitarne po IS PW studia zaoczne

Wzajemne pomoc w wyborze prawidłowego kierunku studiów. Omówienie zasad rekrutacji na poszczególne uczelnie. Pomoc w adaptacji i nauce na studiach.
XchmieluX
Posty: 6
Rejestracja: 27 lut 2008, o 16:24

uprawnienia sanitarne po IS PW studia zaoczne

Post autor: XchmieluX »

Witam

studiuje sobie na ISiu na dziennych studiach inzynierskich. po ich ukonczeniu chcialem isc na studia zaoczne magisterskie, i po ich ukonczneiu zrobic pelne uprawnienia jednak ost ktos mi powiedzial ze nie ma takiej mozliwosci, poniewaz na PW na ISiu studia zaoczne nazywaja sie inzynieria komunalna". przez to nie mam mozliwosci po tym kierunku zrobienia uprawnien. prawda to czy fausz szukalem czegos na ten temat w roznych ustawach ale nie moge nalesc nic co by rozjasnilo moje watpliwosci.

pozdrawiam
Lucas
Posty: 37
Rejestracja: 24 mar 2009, o 01:46

Re: uprawnienia sanitarne po IS PW studia zaoczne

Post autor: Lucas »

"Zasady przyjęcia na studia stacjonarne drugiego stopnia - Inżynieria Środowiska 2008/09"
Z str PW dotyczące IŚ, także być może Twoja specjalność to inżynieria komunalna - ale kontynuujesz inżynierie środowiska - także w ramach ustawy po odpowiednich praktykach itp itd zachowujesz możliwość ubiegania sie o uprawnienia
[at] potwierdzenie
Na kierunku Inżynieria środowiska studia niestacjonarne prowadzone są na jednej specjalności – Inżynieria komunalna - w następujących formach: studia zaoczne I° (inżynierskie) oraz studia zaoczne II° (magisterskie).
WojtekB
Posty: 2241
Rejestracja: 31 sie 2007, o 08:17

Re: uprawnienia sanitarne po IS PW studia zaoczne

Post autor: WojtekB »

Żeby nie zakładać nowego tematu

Lucas, a może coś słyszałeś o zmianach w ustawie o prawie budowlanym

Mianowicie od pewnego czasu słyszę o pewnej zmianie - inżynierowie kierunków budowlanych nie będą musieli robić magistra, by mieć możliwość uzyskania pełnych uprawnień budowlanych. Już koledzy z studiów mi na tym zjeździe też wspominali (nawet na wykładzie z zarządzania strategicznego rozgorzała dyskusja).
Nawet opierali się na PIIB, która niby miała wprowadzić poprawki do ustawy, która ma być znowelizowana od 1 stycznia 2010r.

Ja jakoś doszukuję, się tych informacji i znalazłem coś takiego
Stanowisko w sprawie uprawnień dla inżynierów i techników
zobacz-ten-plik.pdf
(868.99 KiB) Pobrany 18 razy
i nic nie ma mowy o możliwość ubiegania się przez inżynierów o pełne uprawnienia budowlane.

Być może wiesz coś na ten temat ?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości