Biblioteka

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
kp1990
Posty: 88
Rejestracja: 4 lip 2008, o 18:10

Biblioteka

Post autor: kp1990 »

Mam pytanie co do wypożyczania z biblioteki - czy studenci mają w zwyczaju wypożyczać od razu wszystkie podręczniki które im będą potrzebne tj. np. biorą od razu 5 tomów Bochenka, czy systematycznie wypożyczają to co trzeba?
aureliano
Posty: 163
Rejestracja: 14 cze 2010, o 10:03

Re: Biblioteka

Post autor: aureliano »

Jeśli książka ma kilka tomów to i tak przy wypożyczeniu jej dostaje się całość - wszystkie tomy (no chyba, że ktoś zażyczy sobie tylko jeden). Co do zwyczajów, to nic nie powiem na ten temat, bo ich nie badam Przypuszczam, że część z pewnością weźmie od razu większość potrzebnych materiałów.
W ogóle Bochenek nie jest specjalnie potrzebny w Krk, więc spokojnie możesz wypożyczać po 1 tomie, na pewno nie znikną.
Awatar użytkownika
boski
Posty: 53
Rejestracja: 23 lip 2009, o 11:35

Re: Biblioteka

Post autor: boski »

Bierz wszystko od razu, szczególnie skawinki, bo potem może nie być. ksiażki bierzesz na rok, wiec wystarczy troche miejsca na półce.
Manaicca
Posty: 1
Rejestracja: 4 wrz 2010, o 17:02

Re: Biblioteka

Post autor: Manaicca »

A jak wyglada sprawa z wypozyczaniem ksiazek jesli jeszcze nie mam legitymacji studenckiej? Czy jest ewentualnie mozliwosc jakiejs rezerwacji ksiazki? I na jak dlugi czas mozna wypozyczyc ksiazke?
Awatar użytkownika
boski
Posty: 53
Rejestracja: 23 lip 2009, o 11:35

Re: Biblioteka

Post autor: boski »

Książki można zgarnąć na rok. Bez indeksu nie przejdzieP
kasia02
Posty: 15
Rejestracja: 19 lip 2010, o 17:58

Re: Biblioteka

Post autor: kasia02 »

A jest jakiś limit odnośnie ilości wypożyczonch książek?
Awatar użytkownika
Kaileena
Posty: 20
Rejestracja: 10 lip 2009, o 19:45

Re: Biblioteka

Post autor: Kaileena »

Na raz możesz mieć wypożyczonych 10 książek
kasia02
Posty: 15
Rejestracja: 19 lip 2010, o 17:58

Re: Biblioteka

Post autor: kasia02 »

Dzięki to chyba wystarczająca ilość, czy zdarza się, że potrzeba wypożyczyć więcej, a się nie da?
Awatar użytkownika
Kaileena
Posty: 20
Rejestracja: 10 lip 2009, o 19:45

Re: Biblioteka

Post autor: Kaileena »

Hm. Jakbyś chciała wypożyczyć wszystkie potrzebne książki (czyli wszystkie skrypty, atlasy, chemię, histologię itd.) to na pewno Ci nie starczy - sama anatomia pożarłaby cały limit Jednak zwykle jest tak, że te najważniejsze książki albo się kupuje albo kseruje, w takiej sytuacji powinno wystarczyć. Nie wiem, czy można przekroczyć limit, nigdy nie miałam takiej potrzeby
kasia02
Posty: 15
Rejestracja: 19 lip 2010, o 17:58

Re: Biblioteka

Post autor: kasia02 »

Dzięki czuję się w pełni usatysfakcjonowana odpowiedzią
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości