WF na UMB

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
barbarita
Posty: 79
Rejestracja: 20 lip 2009, o 15:39

WF na UMB

Post autor: barbarita »

Pytanie do starszaków
Jak wygląda WF na naszej uczelni? Wybiera się jakąś konkretną sekcje czy raczej standardowo?
Fafek
Posty: 14
Rejestracja: 9 sie 2009, o 19:55

Re: WF na UMB

Post autor: Fafek »

Raczej standardowo.
Chemik
Posty: 395
Rejestracja: 29 maja 2009, o 10:16

Re: WF na UMB

Post autor: Chemik »

czyli siata, kosz i noga- no to słabo :[ a ja liczyłem, że bedę uprawiaj jazde konną- taki ksiąze na białym rumaku he he!
barbarita
Posty: 79
Rejestracja: 20 lip 2009, o 15:39

Re: WF na UMB

Post autor: barbarita »

Chemik, Hah Ty się nie śmiej, moja siostra na studiach w ramach wfu miała jazdę konną
SimplyMe
Posty: 3
Rejestracja: 9 wrz 2009, o 14:35

Re: WF na UMB

Post autor: SimplyMe »

Wyglada standardowo. W moim przypadku, na I roku dzielilysmy sie na 2 grupy, jedna grala w siate, a druga szla na silownie (czyt. na ploty), na II mialysmy wf z facetem, ktory uwielbial siatkowke, wiec cly rok tylko siatka. Cos jak w liceum, tylko bez ocen

Jesli ktos lubi jakas konkretna dziedzinie sportu, to moze zapisac sie do AZS, jezdzic na zawody, trenowac itd. i wtedy na wf nie chodzi
mustache
Posty: 20
Rejestracja: 14 wrz 2009, o 10:00

Re: WF na UMB

Post autor: mustache »

pewnie 75% przyjdzie ze zwolnieniami i nawet 2x 5 chłopa nie będzie żeby w piłke nożną zagrać /
Fafek
Posty: 14
Rejestracja: 9 sie 2009, o 19:55

Re: WF na UMB

Post autor: Fafek »

Większość ludzi ćwiczy, ale w-f jest z dziewczynami. Kobiet jest ogólnie więcej chyba w każdej grupie i trudno znaleźć odpowiednią ilość chłopaków do pogrania w piłkę(nie którzy też nie chcą wcale grać w gałę), a poza tym trzeba się dzielić halą. Mimo wszystko da radę się jakoś dogadać i pograć czasem w piłkę.
mustache
Posty: 20
Rejestracja: 14 wrz 2009, o 10:00

Re: WF na UMB

Post autor: mustache »

to mnie pocieszyłes
3 lata w LO grałem non-stop w gałe i na zawodach też więc cięzko by było mi wytrzymać ]
a to że wiecej jest dziewczyn ma swoje zalety
biolga
Posty: 659
Rejestracja: 7 kwie 2007, o 14:50

Re: WF na UMB

Post autor: biolga »

A czy jest sekcja typu trójbój siłowy itp. ? Można na jakiejś stronie te sekcje zobaczyć?
Awatar użytkownika
ulala
Posty: 1673
Rejestracja: 17 gru 2006, o 18:29

Re: WF na UMB

Post autor: ulala »

nie ma sekcji. wf jak w lo
Awatar użytkownika
Gregory
Posty: 467
Rejestracja: 1 sie 2009, o 21:50

Re: WF na UMB

Post autor: Gregory »

Chyba na stomie Na leku to zajęcia są na poziomie olimpijskim i sekcje jak najbardziej są
Awatar użytkownika
ulala
Posty: 1673
Rejestracja: 17 gru 2006, o 18:29

Re: WF na UMB

Post autor: ulala »

Pewnie ty jesteś w sekcji wspinaczkowej i trenujesz to w DS bez asekuracji
likwidacja konta

Re: WF na UMB

Post autor: likwidacja konta »

ale serio, jak grałam w klubie sportowym w siatke kiedys i chcialabym sie do sekcji zapisac i (jesli sie to mi uda szzczesliwie), to juz na jakies fikolki nie bede musiala chodzic, czy aerobiki i te inne- znaczy na standardowy WF juz nie- prawda

wogole jest jakis nabor do AZS kwalifikacje czy cos takiego czy trzeba sie wczesniej (w wakacje) juz gdzies zapisac

przyjma mnie na pierwszym roku

sory, bo pewnie dla was to glupiutkie pytanka , ale ja pojecia nie mam jak to tam wszystko dziala
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości