Akademik- sprawa wagi państwowej

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
paragraf_22
Posty: 16
Rejestracja: 13 lip 2008, o 20:45

Akademik- sprawa wagi państwowej

Post autor: paragraf_22 »

Witam! Od października zaczynam wieść ponure życie studenta na AM Jestem spoza Wrocka, dlatego jako swój nowy dom chciałabym wybrać miejsce niezwykłe, uświęcone cierpieniem wielu studentów, któzy nie bacząc na pokusy i odgłosy tętniącego w nocy życiem Wrocławia całe dnie i noce oddają się kontemplacji myśli zwartych w podręcznikach To wręcz mistyczne miejsce to akademik. Niestety nie wiem w jaki sposób odbywa się nabór do niego. Jestem wdzięczna za wszelką informacje jak dostać w nim kawałek podłogi do spania, a także sugestie jak wiedzie się w nim swój żywot i ogólne wrażenia
Batha
Posty: 2658
Rejestracja: 20 maja 2007, o 16:32

Re: Akademik- sprawa wagi państwowej

Post autor: Batha »

składa się podanie o akademik w dziekanacie. wzór powinni mieć. piszesz tam, jak daleko mieszkasz, ile czasu zajął by Ci codzienny dojazd.
anulka18
Posty: 54
Rejestracja: 31 mar 2008, o 16:59

Re: Akademik- sprawa wagi państwowej

Post autor: anulka18 »

no ja byłam złożyć wczoraj wszystkie papiery w tym podanie o akademi składa sie sie go Dziale Spraw Studenckich przy ul. Wojciecha z Brudzewa 12,
madziulka777
Posty: 41
Rejestracja: 5 lip 2008, o 13:05

Akademik

Post autor: madziulka777 »

I już wiemy, kto dostał pokój w akademiku, pierwsze listy już są W związku z tym mam pytanie, kto z Was planuje tam mieszkać? A jeśli planujecie to, co Was do niego przekonało? Przyznam, że sama się zastanawiam, bo podobno dobrze na początku tam pomieszkać i łatwiej nawiązać nowe znajomości , ale minusy też są. co radzicie?
lung
Posty: 606
Rejestracja: 26 sie 2007, o 14:05

Re: Akademik- sprawa wagi państwowej

Post autor: lung »

Po co sie sugerowac tym co innych kierowalo do wyboru akademika ? wybierz to co wolisz.
lokomotiv2
Posty: 177
Rejestracja: 13 mar 2008, o 22:10

Re: Akademik- sprawa wagi państwowej

Post autor: lokomotiv2 »

mam takie pytanie - co wpisuje się w rubrycenumer albumu na tym podaniu? mam z takimi rzeczami zawsze jakiś straszny problem /
Batha
Posty: 2658
Rejestracja: 20 maja 2007, o 16:32

Re: Akademik- sprawa wagi państwowej

Post autor: Batha »

gdzieś pisali, ze nic, bo jeszcze nie masz
lokomotiv2
Posty: 177
Rejestracja: 13 mar 2008, o 22:10

Re: Akademik- sprawa wagi państwowej

Post autor: lokomotiv2 »

ok, tak mi się właśnie zdawało, dzięki batha
klaudusia2822
Posty: 14
Rejestracja: 15 lip 2009, o 07:48

Re: Akademik- sprawa wagi państwowej

Post autor: klaudusia2822 »

Dochód na osobe netto 650 zł i 150 km do Wrocławia.mam jakiesz szanse na akademik czy mam szukać mieszkania?Pozdrawiam!
rosalie
Posty: 15
Rejestracja: 12 lip 2009, o 19:50

Re: Akademik- sprawa wagi państwowej

Post autor: rosalie »

mam pytanie - czy w akademiku są pokoje gościnne? jakby przyjechał ktoś w odwiedziny żeby mógł się przespać? i czy orientuje się ktoś jakie są ceny? z góry dzięki za info
shisha pangma
Posty: 192
Rejestracja: 3 lip 2009, o 13:49

Re: Akademik- sprawa wagi państwowej

Post autor: shisha pangma »

rosalie pisze:i czy orientuje się ktoś jakie są ceny?
10 albo 15 zł za noc
Awatar użytkownika
Cinereus
Posty: 312
Rejestracja: 7 lut 2009, o 00:36

Re: Akademik- sprawa wagi państwowej

Post autor: Cinereus »

Nr albumu = nr indeksu ) dowiesz sie jaki masz dopiero jak dostaniesz indeks do reki

650 dochod i 150 km - spora szansa na aka, tylko ten czas.
Awatar użytkownika
Cheaxie
Posty: 92
Rejestracja: 6 lut 2009, o 11:00

Re: Akademik- sprawa wagi państwowej

Post autor: Cheaxie »

Macie może jakieś zdjęcia pokoi?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości