Dostałem się na ŚUM w Kato, jak przenieść się do Zabrza?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Danieel
Posty: 14
Rejestracja: 8 lip 2010, o 17:06

Dostałem się na ŚUM w Kato, jak przenieść się do Zabrza?

Post autor: Danieel »

Hej, słuchajcie mam pytanie nie orientujecie się jak mogę się przenieść z Kato do Zabrza? Teraz wyszła 3 lista, więc może nie muszę szukać kogoś na wymianę jeszcze?

W ogóle ciągle mam dylemat, czy zostać w Kato czy jednak przenieść się do Zabrza? Mam tam paru kolegów, więc z pewnością będzie łatwiej w razie notatek, pomocy itp ale chodzi mi o to gdzie jest faktycznie lepiej? Może nie tyle co łatwiej, bo wiadomo to medycyna ale gdzie jest lepiej ?
Awatar użytkownika
kateleenka
Posty: 92
Rejestracja: 1 lip 2010, o 19:44

Re: Dostałem się na ŚUM w Kato, jak przenieść się do Zabrza?

Post autor: kateleenka »

Musisz czekac do wrzesnia, ich nie obchodzi ktora to lista, mnie przerzucili na 2 liscie i generalnie osoby z mniejsza iloscia pkt ode mnie sa teraz w Zabrzu i nic na to nie poradze.
Danieel
Posty: 14
Rejestracja: 8 lip 2010, o 17:06

Re: Dostałem się na ŚUM w Kato, jak przenieść się do Zabrza?

Post autor: Danieel »

Aha, czyli rozumiem że teraz nic nie wskóram? Tak, ja jestem dość wysoko na liście i też się właśnie zastanawiam czy jest jakakolwiek szansa, ale jak to w ogóle wygląda mam tam iść i prosić o przeniesienie czy jak?
Awatar użytkownika
kateleenka
Posty: 92
Rejestracja: 1 lip 2010, o 19:44

Re: Dostałem się na ŚUM w Kato, jak przenieść się do Zabrza?

Post autor: kateleenka »

Napisac podanie i do Zabrza i do Katowic. I czekac do wrzesnia. Bo teraz naprawde nic sie nie da zrobic, dziekan zarzadzil, ze rozpatruje to wszystko po koncu rekrutacji. Pani w Katowicach mowila mi o 15 wrzesnia, choc moze jeszcze pozniej beda listy, kto wie.
Danieel
Posty: 14
Rejestracja: 8 lip 2010, o 17:06

Re: Dostałem się na ŚUM w Kato, jak przenieść się do Zabrza?

Post autor: Danieel »

Podanie o przeniesienie tak od siebie i do dziekanatu zanieść tak? Dzięki za pomoc
Awatar użytkownika
kateleenka
Posty: 92
Rejestracja: 1 lip 2010, o 19:44

Re: Dostałem się na ŚUM w Kato, jak przenieść się do Zabrza?

Post autor: kateleenka »

Dokladnie, do dziekanatu
Awatar użytkownika
alexxz
Posty: 90
Rejestracja: 18 lip 2010, o 23:03

Re: Dostałem się na ŚUM w Kato, jak przenieść się do Zabrza?

Post autor: alexxz »

jeśli ktoś jest zapisany na liscie do Kato to tam zostanie, prawda? tak samo z Zabrzem? Nie mogą nagle mi oświadczyć : była Pani przyjęta do Zabrza, ale chcemy Panią w Kato?
Arnold
Posty: 1093
Rejestracja: 5 lut 2009, o 19:44

Re: Dostałem się na ŚUM w Kato, jak przenieść się do Zabrza?

Post autor: Arnold »

nie tam gdzie jesteś przyjęta to sobie idziesz
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 63 gości