Anatomia 3D

Rozmowy na temat matury z biologii. odpowiedzi na trudne pytania, rozwiązywanie zadań, arkusze maturalne z biologii
Awatar użytkownika
bratak
Posty: 67
Rejestracja: 4 lip 2013, o 10:14

Anatomia 3D

Post autor: bratak »

Witam,
Ostatnio w sieci znalazłem cóś takiego
lecz niestety mój angielski nie pozwala mi z tego korzystać, a miło się z czegoś takiego korzysta. Znacie coś podobnego, ale po polsku? Kto znajdzie ma u mnie a jak jeszcze będzie to aplikacja na androida to
Awatar użytkownika
bratak
Posty: 67
Rejestracja: 4 lip 2013, o 10:14

Re: Anatomia 3D

Post autor: bratak »

Kod: Zaznacz cały

gisplay.pl/google-maps/nowosci-googlemaps/1406-nowa-przegldarka-googla-anatomia-czowieka-w-3d.html
13112015

Re: Anatomia 3D

Post autor: 13112015 »

Przepraszam za odkopywanie starego wątku, ale sama chciałam założyć coś w tym stylu, więc zamiast mnożyć wątki niepotrzebnie, napiszę tutaj. Jest fajna aplikacja na system Windows 8 Zdrowie i kondycja", która umożliwia oglądanie anatomii człowieka w trójwymiarze - oprócz nazw narządów, można znaleźć tam opisy ich funkcjonowania, a także choroby narządów i objawy im towarzyszące. Nie jest to może coś profesjonalnego do nauki anatomii, ale jest po polsku i pasjonatów na pewno zainteresuje. O ile wiem, aplikacja jest bezpłatna, nie wiem, czy na każdym systemie się sprawdzi, ale można przeczytać, ściągnąć i sprawdzić.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości