Wakacyjna powtórka ;)

Przygotowanie do matury z chemii, rozwiązywanie zadań, pomoc w zrozumieniu reakcji chemicznych, arkusze maturalne z chemii
Awatar użytkownika
Tomq
Posty: 738
Rejestracja: 11 maja 2010, o 17:50

Re: Wakacyjna powtórka ;)

Post autor: Tomq »

Mwhahhaha, korepetytorom

A czy może ktoś chce się ze mną uczyć biochemii do przodu? Uczylibyśmy się na pamięć Harpera i potem pytali przez Skype albo gg.

Ja to poszedłem na te studia dla kapuchy i prestyyyżu, chwalę się tym przed kolegami z gimnazjumm nie mam powołania i źle mi z tym Może zorganizujemy sobie jakieś kółko, też na Skype, gdzie będziemy się pocieszać, Ci, którzy nie mamy powołania.
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Wakacyjna powtórka ;)

Post autor: Medycyna Lwów »

dajcie już im spokój - chcą niech się uczą - nie chce mi się znowu wykasować nw wyraźne prośbę postów nie na temat.
lith
Posty: 3117
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 22:49

Re: Wakacyjna powtórka ;)

Post autor: lith »

No bez przesady, moje były jak najbardziej na temat wakacyjnych powtórek. Niech ludzie wiedzą w co się pakują zanim się dopiszą do jakiegoś kółka wzajemnej adoracji i zaczną powtórki w lipcu.
Awatar użytkownika
kulqa
Posty: 145
Rejestracja: 8 gru 2010, o 12:54

Re: Wakacyjna powtórka ;)

Post autor: kulqa »

Niech robią co chcą, w końcu to ich wakacje:) ja w zeszłe zrobiłam cały tom Witowskiego i to naprawdę się przydało, także młodszym kolegom i koleżankom polecam jak najbardziej ale bez przesadyzmu odpocznijcie

Lithium
Posty: 96
Rejestracja: 10 lip 2011, o 11:03

Re: Wakacyjna powtórka ;)

Post autor: Lithium »

ja tez bym byla za powtorkami w wakacje, chociaz aby odswiezyc sobie umysl, moze tak jak widzialam w jakims temacie, pytanie/zadanie i odpowiedz
biologiaaa
Posty: 21
Rejestracja: 23 maja 2011, o 12:44

Re: Wakacyjna powtórka ;)

Post autor: biologiaaa »

można by było ustalić jaki dział powtarzamy, żeby każdy przygotował po minimum 15 pytań i po kolei byśmy je zadawali i próbowali odpowiedzieć, szukać odpowiedzi, formułować. zawsze coś w głowie zostaje, zwłaszcza jak nikt nie ma planów na wakacje, kto chce to na PW bo ciężko tak zebrać grupę, napiszcie też swoje GG.

układanie pytań to też dobra forma nauki
ciekawskyyety
Posty: 88
Rejestracja: 3 maja 2011, o 09:00

Re: Wakacyjna powtórka ;)

Post autor: ciekawskyyety »

Ja bym proponował biologie to wszystko po kolei - bakterie, wirusy, priotisty, tkanki itd. jeśli wam by to odpowiadało też mogę się przyłączyć. Z chemii kończę elektrochemie i biorę się za pierwszą klasę, więc zawsze w ramach powtórki mógłbym wbić . Najlepiej z chemii, by się przydało robić z 2 matury w tygodniu
biologiaaa
Posty: 21
Rejestracja: 23 maja 2011, o 12:44

Re: Wakacyjna powtórka ;)

Post autor: biologiaaa »

ciekawskyyety napisz numer GG na PW, biologię lecimy od początku, z chemii zadania działami (pazdro lub witowski, w zależności co kto ma, tzn. większość)
Lithium
Posty: 96
Rejestracja: 10 lip 2011, o 11:03

Re: Wakacyjna powtórka ;)

Post autor: Lithium »

a kiedy dokladnie zaczynacie? co do chemii to ja na razie niestety nie mam tych dwoch zbiorow
biologiaaa
Posty: 21
Rejestracja: 23 maja 2011, o 12:44

Re: Wakacyjna powtórka ;)

Post autor: biologiaaa »

zaczniemy od przyszłego tygodnia, napiszę mniej więcej jak ja to widzę i obgadamy to czy każdy się zgadza. na weekendzie wyślę Wam wiadomości na GG.
Medyk 300

Re: Wakacyjna powtórka ;)

Post autor: Medyk 300 »

Dobrze -)
Medyk 300

Re: Wakacyjna powtórka ;)

Post autor: Medyk 300 »

Proponowałbym np

BIOLOGIA powtarzamy całą drugą klasę od Chemicznych składników pożywienia i Komórka"

CHEMIA powtarzamy 1 klasę ze zbiorów K. PAZDRO i D. WITOWSKIEGO Tom 2.

Ale jak to woli , Wy jakbyście proponowali ?
Medyk 300

Re: Wakacyjna powtórka ;)

Post autor: Medyk 300 »

Proponowałbym np

BIOLOGIA powtarzamy całą drugą klasę od Chemicznych składników pożywienia i Komórka"

CHEMIA powtarzamy 1 klasę ze zbiorów K. PAZDRO i D. WITOWSKIEGO Tom 2.

Ale jak kto woli , Wy jakbyście proponowali ?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 12 gości