Weterynaria niestacjonarna

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
hinakomori
Posty: 9
Rejestracja: 26 mar 2013, o 15:20

Re: Weterynaria niestacjonarna

Post autor: hinakomori »

Pieniądze trzeba wpłacić do 25 wrzesnia tak przynajmniej pisze na stronie
kajax123
Posty: 1
Rejestracja: 2 paź 2013, o 18:34

Re: Weterynaria niestacjonarna

Post autor: kajax123 »

Witam, czy ktoś się orientuje czy w Poznaniu jest weterynaria niestacjonarna i ewentualnie jakie trzeba ponieść koszta?
Kingu$ka
Posty: 356
Rejestracja: 22 lip 2007, o 12:11

Re: Weterynaria niestacjonarna

Post autor: Kingu$ka »

Nie, jest tylko w Lublinie, Warszawie i Wrocławiu.
emm11
Posty: 25
Rejestracja: 11 lip 2014, o 16:11

Re: Weterynaria niestacjonarna

Post autor: emm11 »

Cześć wszystkim mam pytanie odnosnie przenoszenia na UP we Wroclawiu z Lublina. ale chodzi mi o studia niestacjonarne. czy jest to w ogole mozliwe zeby przeniesc sie z Lublina z niestacj. do Wrocławia tez na niestacj.? czy robią jakieś problemy jeśli chodzi o płacenie?
aniagk
Posty: 8
Rejestracja: 17 lip 2014, o 21:27

Re: Weterynaria niestacjonarna

Post autor: aniagk »

Może mi ktoś powiedzień, jak to wygląda.
czy jeśli zabraknie mi ptk na niestacjonarne do można dzwonić czy coś się nie zwolniło czy należy conajwyżej czekać na telefon?
Awatar użytkownika
Glaucus
Posty: 8
Rejestracja: 12 maja 2014, o 21:01

Re: Weterynaria niestacjonarna

Post autor: Glaucus »

Cześć. Czy wiecie w jaki sposób odbywają się studia niestacjonarne na wecie? Na stronie jest napisane, że odbywają się w taki sam sposób, jak w trybie dziennym. Z kolei gdzieś natknąłem się w necie, że niestacjonarni mają zajęcia wieczorami, a stacjonarni rano. Jak o wygląda?
bluvelvet0811
Posty: 41
Rejestracja: 8 wrz 2012, o 17:17

Re: Weterynaria niestacjonarna

Post autor: bluvelvet0811 »

Nie wiem jak na innych uczelniach, ale na SGGW zajęcia grup wieczorowych odbywają się o tej samej porze co dziennych, zdarza się, że grupy wieczorowe mają rano, a dzienne później i na odwrót, prowadzący nawet nie wiedzą z jaką grupą mają do czynienia

Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Weterynaria niestacjonarna

Post autor: Korczaszko »

We Wro wszyscy mogą mieć od rana do nocy
eagle
Posty: 2
Rejestracja: 22 sie 2014, o 17:12

Re: Weterynaria niestacjonarna

Post autor: eagle »

Witam. Może ktoś z Was orientuje się jak wygląda sprawa przenosin po roku studiów niestacjonarnych na studia stacjonarne na UP we Wrocławiu, oczywiście po poprawie matury w 2015 roku? Przenoszą od razu na drugi rok, czy trzeba zaczynać studia znów od pierwszego roku?
Awatar użytkownika
Ollie
Posty: 443
Rejestracja: 17 gru 2008, o 16:56

Re: Weterynaria niestacjonarna

Post autor: Ollie »

W tym roku osobie z dość wysoką średnią i poprawie matury na ponad 160 pkt powiedzieli i w dziekanacie i po rozmowie z dziekanem, że nie ma takiej możliwości przeniesienia się, może oczywiście brać udział w rekrutacji, ale na pierwszy rok. Zresztą powoedzieli też, że w ciągu 2-3 lat wprowadzą opłatę za cale 11 semestrów, ale oczywiście będzie to dotyczyć zaczynających studia.

aniagk
Posty: 8
Rejestracja: 17 lip 2014, o 21:27

Re: Weterynaria niestacjonarna

Post autor: aniagk »

Wie ktoś o której godzinie będzie dziś lista na niestacjo w Lublinie?
phocoena
Posty: 7
Rejestracja: 13 sie 2014, o 09:39

Re: Weterynaria niestacjonarna

Post autor: phocoena »

Stawiam na 15:00

Awatar użytkownika
oreczka
Posty: 70
Rejestracja: 3 lut 2014, o 15:14

Re: Weterynaria niestacjonarna

Post autor: oreczka »

Wyniki jednak w czwartek o 12.00
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości