WOLONTARIAT W OGRODZIE ZOOLOGICZNYM

Dyskusje o zwierzętach domowych jak psy, koty, gryzonie, rybki, szynszyle i tchórzofretki ale również ptaki, gady i płazy.
animal 9
Posty: 3
Rejestracja: 28 sie 2012, o 18:29

Re: WOLONTARIAT W OGRODZIE ZOOLOGICZNYM

Post autor: animal 9 »

zoo_ pisze:animal 9, znajdź numer telefonu na stronie www i przedzwoń - to będzie najpewniejsze źródło informacji
a czy byłaś może wolontariuszką?
Awatar użytkownika
zoo_
Posty: 2101
Rejestracja: 13 maja 2011, o 15:25

Re: WOLONTARIAT W OGRODZIE ZOOLOGICZNYM

Post autor: zoo_ »

Nie byłam i myślę, że dość małe szanse masz, że trafisz tutaj na kogoś takiego Więc szybciej informacje uzyskasz u źródła - a i pewność wieksza co do wiarygodności
Cytrulina
Posty: 136
Rejestracja: 13 lut 2009, o 12:16

Re: WOLONTARIAT W OGRODZIE ZOOLOGICZNYM

Post autor: Cytrulina »

Hej Odbywszy praktyki (dość długie) w gdańskim zoo, tak mi się spodobała taka praca, że zaczęłam myśleć o wolontariacie, ale w warszawskim ogrodzie zoologicznym. Czy może jest tu ktoś kto taki wolontariat odbywał właśnie tam i mógłby się podzielić swoimi odczuciami itp.? Z góry wielkie dzięki
Awatar użytkownika
aguu
Posty: 60
Rejestracja: 6 sty 2011, o 17:46

Re: WOLONTARIAT W OGRODZIE ZOOLOGICZNYM

Post autor: aguu »

Hej, ja mam pytanie apropo ubezpieczenia. W Łódzkim zoo wymagają ubezpieczenia OC na WOLONTARIAT, a żadna z agencji ubezpieczeniowych w których szukałam nie oferuje czegoś takiego, zawsze gdzieś drobnym druczkiem jest napisane ze NIE DOTYCZY wolontariatu. Czy mieliście też taki problem? Jak go obeszliście? Znacie moze jakąś agencję która oferuje coś takiego ?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości