Wroc, Lubl, Gda

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
Anulla
Posty: 4
Rejestracja: 11 cze 2014, o 14:35

Wroc, Lubl, Gda

Post autor: Anulla »

Ja się wybieram do Wrocławia, Lublina lub Gdańska. Czy na 1 roku jest dużo osób, które nie zaliczyły jakiegoś przedmiotu, ile kosztuje warunek i z jakich przedmiotów nie ma warunków dla pierwszaków. Ogólnie chodzi mi o to, czy bardzo koszą i czy można poprawiać przedmioty do skutku. Jak to u was jest, proszę o pilną odpowiedź, bo mam mętlik w głowie.
nizni
Posty: 3
Rejestracja: 8 cze 2012, o 20:12

Re: Wroc, Lubl, Gda

Post autor: nizni »

Hej, ja mogę odpowiedziec na temat Gdańska
Pierwszy rok jest w miarę łatwy, jeśli ktoś nie zalicza przedmiotu ( naczęściej dotyczy to przedmiotu botanika i ewentualnie chemia nieorg .) to po prostu dlatego,że przez cały semestr sobie olewa/imprezuje/ albo ostatecznie jest mało zdolny. Nie wiem , ile kosztują warunki. Botanika i chemia to przedmioty wiodące, wiec powinno się je zdać jeśli chce sie dostać na 2.rok.
Ze swojej strony Gdańsk polecam, bo moim zdaniem wszytsko tu jest (na wydziale farm.) bardzo uporządkowane. Terminy kolokwiów i egzaminów są zawsze podawane na początku października , wiec można sobie zaplanować naukę , wypoczynek, wyjazdy , imprezy.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości