Wspolna nauka do matury 2013 (online).

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
MrKowalski
Posty: 13
Rejestracja: 14 lis 2011, o 23:29

Re: Wspolna nauka do matury 2013 (online).

Post autor: MrKowalski »

Ja będę pisał w 2013 ale pierwszy raz z chemii i bioli
Masaja8
Posty: 7
Rejestracja: 19 maja 2012, o 19:38

Re: Wspolna nauka do matury 2013 (online).

Post autor: Masaja8 »

I jak tam, są już jakieś przygotowania? Ja jak na razie mam mieszane uczucia i się zastanawiam, czy ta poprawa za rok ma jeszcze sens. Znów tyle głupich błędów na maturze z chemii, chociaż wcale nie była taka trudna / (poprawiam 4 raz za rok ) A gdzie startujesz?
matino3
Posty: 230
Rejestracja: 6 lut 2012, o 16:19

Re: Wspolna nauka do matury 2013 (online).

Post autor: matino3 »

Ja piszę maturę za 2 lata(2014) i też jestem chętny do wspólnej nauki z biologii/chemii R, fizyki R lub P i matmy P.
disinvolto
Posty: 3
Rejestracja: 10 cze 2011, o 11:04

Re: Wspolna nauka do matury 2013 (online).

Post autor: disinvolto »

Hej, ja też jestem chętny do wspólnej nauki - studiuje już na UJ, ale chce iść na lek i jestem z rocznika 91. i z mailem dobry pomysł
disinvolto
Posty: 3
Rejestracja: 10 cze 2011, o 11:04

Re: Wspolna nauka do matury 2013 (online).

Post autor: disinvolto »

Masaja8 pisze:I jak tam, są już jakieś przygotowania? Ja jak na razie mam mieszane uczucia i się zastanawiam, czy ta poprawa za rok ma jeszcze sens. Znów tyle głupich błędów na maturze z chemii, chociaż wcale nie była taka trudna / (poprawiam 4 raz za rok ) A gdzie startujesz?
poza nauką nic Cie to chyba nie kosztuje, więc PRÓBUJ!
mila1305
Posty: 317
Rejestracja: 16 maja 2012, o 14:11

Re: Wspolna nauka do matury 2013 (online).

Post autor: mila1305 »

też się przyłańczam
bio, chem, fiz R
szizii
Posty: 170
Rejestracja: 17 sie 2009, o 12:30

Re: Wspolna nauka do matury 2013 (online).

Post autor: szizii »

Jeżeli nie piszę za późno, to też jak najbardziej jestem chętna za rok piszę pierwszy raz maturę z biologii, chemii i fizyki (o zgrozo). myślę, że fajnym pomysłem byłoby dzielenie się materiałami, czy wyjaśnianie sobie jakiś rzeczy których nie rozumiemy - w końcu co wiele głów to nie jedna
Awatar użytkownika
astrid
Posty: 269
Rejestracja: 1 lip 2010, o 12:30

Re: Wspolna nauka do matury 2013 (online).

Post autor: astrid »

ja też chętna, a co!
widzę że trochę osób tutaj z 91, ja też poprawiam na pewno chemię i 30 czerwca się okaże czy biologię też
Awatar użytkownika
Gajuta
Posty: 136
Rejestracja: 22 sty 2011, o 09:35

Re: Wspolna nauka do matury 2013 (online).

Post autor: Gajuta »

Cześć
Ja też się przyłączam do wspólnej nauki
Matura 2013: Biologia R, chemia R, fizyka R (!)
Cel: lekarsko-dentystyczny
Masaja8
Posty: 7
Rejestracja: 19 maja 2012, o 19:38

Re: Wspolna nauka do matury 2013 (online).

Post autor: Masaja8 »

disinvolto dzięki za radę. Trochę nas jest z tego co widzę, jest i wsparcie Znacie jakieś osoby, które tyle razy próbowały i im się powiodło? Kombinujemy coś z tym mailem?
disinvolto
Posty: 3
Rejestracja: 10 cze 2011, o 11:04

Re: Wspolna nauka do matury 2013 (online).

Post autor: disinvolto »

Nooo jasne:) możemy albo maila, albo grupę dyskusyjną, wtedy materiały wysyłane na GRUPĘ dostają automatycznie wszyscy, którzy się wpiszą na listę na swojego prywatnego maila.
No chyba, że chcemy mieć wszystko w jednym miejscu, na jednej skrzynce pocztowej.
liah
Posty: 24
Rejestracja: 30 sie 2011, o 15:55

Re: Wspolna nauka do matury 2013 (online).

Post autor: liah »

Hej jeśli nie macie nic przeciwko, też chętnie się przyłączę w tym roku pisałam maturę, ale raczej póki co o lekarskim mogę zapomnieć Tak że za rok poprawa. Uważam, że wspólna nauka i wzajemna pomoc to świetny pomysł!
Awatar użytkownika
Gajuta
Posty: 136
Rejestracja: 22 sty 2011, o 09:35

Re: Wspolna nauka do matury 2013 (online).

Post autor: Gajuta »

disinvolto pisze:Nooo jasne:) możemy albo maila, albo grupę dyskusyjną, wtedy materiały wysyłane na GRUPĘ dostają automatycznie wszyscy, którzy się wpiszą na listę na swojego prywatnego maila.
No chyba, że chcemy mieć wszystko w jednym miejscu, na jednej skrzynce pocztowej.
Cześć
Założyłam nam forum To jest moje pierwsze forum i będę się starała, aby było wszystko ok, a w razie czego proszę o wyrozumiałość Na razie wprowadziłam chemię i kącik dla nas - pogaduszki, dzięki którym poznamy się bliżej Wkrótce pojawi się biologia i fizyka. Na forum możemy dzielić się materiałami, rozwiązywać wspólnie zadania.
Pozdrawiam!
Zablokowany
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość