Wspolna nauka do matury 2013 (online).

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
Awatar użytkownika
lexpolonica
Posty: 76
Rejestracja: 5 maja 2011, o 09:15

Wspolna nauka do matury 2013 (online).

Post autor: lexpolonica »

Hej, w przyszlym roku bede podchodzic do matury z biologii, chemii R w celu dostania sie na medycyne, rocznik 91.
Szukam osoby chetnej do wspolnej nauki (skype, gg?) dysponuje wieloma materialami ktore moge udostepnic. Nauka polegalaby na tym, ze wyznaczamy sobie material do nauki i pozniej sie z niego rozliczamy. ale to tak w skrocie, wiecej przedstawie na PW
loca
Posty: 6
Rejestracja: 9 lut 2012, o 18:18

Re: Wspolna nauka do matury 2013 (online).

Post autor: loca »

bardzo fajny pomysł ja bym była chętna
Awatar użytkownika
lexpolonica
Posty: 76
Rejestracja: 5 maja 2011, o 09:15

Re: Wspolna nauka do matury 2013 (online).

Post autor: lexpolonica »

loca, sprawdz PW.
sandacz
Posty: 12
Rejestracja: 11 gru 2009, o 11:43

Re: Wspolna nauka do matury 2013 (online).

Post autor: sandacz »

ja też jestem chętny. o ile to jeszcze aktualne
aster
Posty: 108
Rejestracja: 23 cze 2011, o 13:26

Re: Wspolna nauka do matury 2013 (online).

Post autor: aster »

ja również!
1figa1

Re: Wspolna nauka do matury 2013 (online).

Post autor: 1figa1 »

Świetny pomysł! Może warto wrzucać na forum omówienia poszczególnych działów (najważniejsze wiadomości)? Później można sprawdzić swoja wiedzę, układając odpowiednie pytania. Lepiej chyba byłoby rozdzielić biologię od chemii, aby wygodniej omawiało się poszczególne działy. Chyba że macie jakiś inny pomysł na wspólne dzielenie się wiedzą?
loca
Posty: 6
Rejestracja: 9 lut 2012, o 18:18

Re: Wspolna nauka do matury 2013 (online).

Post autor: loca »

ale super ze was jest tyle chętnych, myślę że możemy zacząć jak coś pisać na pocztę albo na gg, a potem na skype jak ktoś chetny to pisać na moją poczte [at].pl
Awatar użytkownika
sandra94
Posty: 26
Rejestracja: 18 maja 2010, o 18:49

Re: Wspolna nauka do matury 2013 (online).

Post autor: sandra94 »

Ja również byłabym chętna
Może warto byłoby stworzyć taką wspólną pocztę na którą można by wrzucać różne materiały. Co o tym myślicie?
loca
Posty: 6
Rejestracja: 9 lut 2012, o 18:18

Re: Wspolna nauka do matury 2013 (online).

Post autor: loca »

dobry pomysł
Thunderbird
Posty: 181
Rejestracja: 16 maja 2010, o 21:58

Re: Wspolna nauka do matury 2013 (online).

Post autor: Thunderbird »

A czy ktoś z zainteresowanych szykuje się do matury 2012 (tegoroczna?) Ja jestem taką osobą i szukam partnerów do wspólnej nauki, zostały dwa miesiące tylko )
PowoliMijajKalisz
Posty: 23
Rejestracja: 28 wrz 2011, o 18:44

Re: Wspolna nauka do matury 2013 (online).

Post autor: PowoliMijajKalisz »

Jestem chętny, od zaraz. Zdaję maturę w 2012.
marricha
Posty: 1
Rejestracja: 20 mar 2012, o 14:15

Re: Wspolna nauka do matury 2013 (online).

Post autor: marricha »

hej, ja też w tym roku zdaję maturę i ciężko jest mi się samej zmobilizować do nauki z biologii : ). więc również byłabym chętna się dołączyć, jeśli oczywiście można jeszcze : ).
Awatar użytkownika
magdam0626
Posty: 1
Rejestracja: 16 mar 2012, o 08:20

Re: Wspolna nauka do matury 2013 (online).

Post autor: magdam0626 »

A ja mam zamiar pisać maturę R Biologia i R chemia właśnie w 2013, obecnie jestem na II roku fizjoterapii, ale to chyba nie dla mnie hm jeśli chodzi o chemię, to właśnie jutro wybieram się na pierwsze korki, a biologii mam zamiar sama się uczyć z rozszedzonego poziomu podręczników OPERONU - to chyba dobry wybór, a po przerobieniu materiału, pasuje wziąć się za testy testy, testy,testy. ale to za spory okres czasu. (:
lexpolonica - też jestem rocznik 91 , dlaczego dopiero teraz zdecydowałaś się na poprawę matury ?
Zablokowany
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości