Wymiana: katowice <=> zabrze

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Domi_Domi
Posty: 17
Rejestracja: 24 lip 2009, o 13:49

Re: Wymiana: katowice <=> zabrze

Post autor: Domi_Domi »

z olkusza)

a co do tematu, mam nadzieje , że znajde jakiegoś chętnegoD

[ Dodano: |27 Lip 2009|, o 00:28 ]
jakby ktoś był chętny się zamienić to tak na wszelki wypadek moje gadu:
2637185
Corey
Posty: 19
Rejestracja: 18 lip 2008, o 11:14

Re: Wymiana: katowice <=> zabrze

Post autor: Corey »

Ekhm, też jestem na rezerwowej liście i nie wiem nawet czy się dostane w ogóle ( po dzisiejszej liście będzie chyba wiadomo - 168pkt ) I również poszukuje osoby chcącej sie przenieść z Zabrza do Katowic, lub też osoby która wie, że na pewno nie idzie do Zabrza ( mimo dostania się) a dostała się już na inną uczelnie i mogła by przetrzymać dokumenty do momentu mego dostania się na ŚUM, wtedy po przepisaniu ktoś odebrał by swoje dokumenty i miejsce pozostawił dalej wolne, ale już w Katowicach
troche zamotałem:D
Kontak na priv, badź gg4929179
olgaaaa
Posty: 40
Rejestracja: 24 lip 2009, o 07:54

Re: Wymiana: katowice <=> zabrze

Post autor: olgaaaa »

Oj,ciężko Wam będzie znaleść kogoś takiego,przecież to by było czyste frajerstwo,tak jakby wydać na siebie wyrok śmierci
Corey
Posty: 19
Rejestracja: 18 lip 2008, o 11:14

Re: Wymiana: katowice <=> zabrze

Post autor: Corey »

No fakt, faktem ale nadzieja matką głupich może ktoś się znajdzie, kto będzie się chciał faktycznie przepisać ( cud ) albo ktoś kto jest z okolic i zgodzi się przetrzymać miejsce albo sam system go przeniesie, jeżeli jest w w końcówce osób z daną punktacją trzeba czekać bo możliwości jest wiele : )
pabloss
Posty: 1
Rejestracja: 30 lip 2009, o 17:02

szukam pilnie kogoś chętnego do zamiany z zabrza do katowic

Post autor: pabloss »

Witaam dostałem się na lek do katowic i dowiedziałem się,żę miałbym mieszkanko z zabrzu,dlatego szukam kogoś, kto by się chciał przenieść z zabrza do katowic proszę pilnie o kontakt tel. 788-500-999 lub 602-837-493.
Arnold
Posty: 1093
Rejestracja: 5 lut 2009, o 19:44

Re: Wymiana: katowice <=> zabrze

Post autor: Arnold »

Raczej się nie doczekasz bo na tym forum większość mówi że Kato to PATOLOGOIA
Hersylia
Posty: 12
Rejestracja: 24 lip 2009, o 14:16

Re: Wymiana: katowice <=> zabrze

Post autor: Hersylia »

Sama chciałam się przenieść do Katowic (aczkolwiek zrezygnowałam z tego pomysłu ) i nic mi nie mówiono o znalezieniu sobie osoby chętnej do zamiany. Poinformowano mnie za to, że że trzeba złożyć podanie o przeniesienie w dziekanacie na Ligocie i w dziekanacie w Zabrzu. Jacyś chętni na pewno się znajdą, jednakże trzeba się pospieszyć - liczy się kolejność zgłoszeń.
Awatar użytkownika
radzioch
Posty: 172
Rejestracja: 21 lip 2009, o 13:19

Re: Wymiana: katowice <=> zabrze

Post autor: radzioch »

Dokładnie, złóż podanie. Gadałem ze znajomym . JAk dobrze umotywujesz: chocby ze masz rodzine tam , mieszkanie czy cos takiego to na 99% zaakceptują
monica90
Posty: 1
Rejestracja: 1 sie 2009, o 17:29

jest ktoś chętny do wymiany z Zabrza do Katowic?

Post autor: monica90 »

Witam! Poszukuję chętnej osoby, która chciałaby przenieść się z Zabrza do Katowic. Bardzo proszę o kontakt.

tel: 886792407
gg: 7354523
santiago5
Posty: 1
Rejestracja: 14 sie 2009, o 10:28

Zamienie sie z kims z Zabrza na Katowice_Pilnie!!!

Post autor: santiago5 »

Witam, dostalem sie do Katowic i chce przeniesc sie do Zabrza, szukam chetnej osoby na wymiane, prosze o szybki kontakt kom. 603488013,
gg: 5059390
mail:[at].pl
AgniechaP
Posty: 9
Rejestracja: 5 wrz 2009, o 18:06

Re: Wymiana: katowice <=> zabrze

Post autor: AgniechaP »

Witam!
Ja również poszukuję osoby, która byłaby chętna przenieść się z Zabrza do Katowic
Proszę o kontakt pod nr: 696396564
lub gg 10452993
marzec_mat
Posty: 20
Rejestracja: 14 lip 2009, o 15:46

Re: Wymiana: katowice <=> zabrze

Post autor: marzec_mat »

Zwracam się z uprzejmą prośbą do wszystkich studentów, którzy dostali się na Wydział Lekarski do Zabrza. Moja dziewczyna, która ma 170 pkt i zarejestrowała się do Zabrza na Wydział Lekarski, dostała się na ten kierunek ale niestety przerzucono ją do Katowic. Tuż przed ogłoszeniem IV listy rankingowej udało nam się znaleźć razem mieszkanie w Zabrzu. W związku z powyższym chciałem zapytać czy znalazłby się ktoś chętny by przenieść się z Zabrza do Katowic. Proszę o pilny kontakt na numer 880108656. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Grzybu123
Posty: 840
Rejestracja: 12 maja 2009, o 14:16

Re: Wymiana: katowice <=> zabrze

Post autor: Grzybu123 »

Spytajcie, czy zamiany mogą być za ludzi, którzy na pewno rezygnują a są na najnowszej liście do Zabrza. Jeśli mogą tacy być, to proszę napisać wiadomość prywatną.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości