Wyniki z fizyki

Pomoc w przygotowaniu do matury z fizyki, rozwiązywanie zadań maturalnych oraz wykaz arkuszy maturalnych z fizyki
resnick
Posty: 360
Rejestracja: 17 gru 2009, o 13:53

Re: Wyniki z fizyki

Post autor: resnick »

nie martw sie:) ludzie sie w koncu sprecyzuja i progi opadna:)
Awatar użytkownika
stellar
Posty: 746
Rejestracja: 20 wrz 2008, o 06:08

Re: Wyniki z fizyki

Post autor: stellar »

taffer pisze:no i [mod] napisałbym fizyke roz na 50% i dostałbym się do Łodzi eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeech ale taki wynik w warszawie nic by mi nie dał, już mnie dobili po peirwszych listach
Zobaczysz że ludzie zrezygnują !
Awatar użytkownika
taffer
Posty: 240
Rejestracja: 1 wrz 2006, o 21:16

Re: Wyniki z fizyki

Post autor: taffer »

eeee tam już nie myślę o Łodzi wciąż wierzę w Białystok, że się obniży, nie wiem czemu, nie mam argumentów ale czuję że mam rację
Awatar użytkownika
stellar
Posty: 746
Rejestracja: 20 wrz 2008, o 06:08

Re: Wyniki z fizyki

Post autor: stellar »

ja jeśli chodzi o argumentowanie to też jestem słaba, chociaż jeśli chodzi o warszawę, w dziale WUM-u jak ludzie przedstawiają statystyki, odchylenia, to aż grzech mi im zaprzeczać

Będzie dobrze
Asillith
Posty: 751
Rejestracja: 12 lip 2008, o 18:58

Re: Wyniki z fizyki

Post autor: Asillith »

ja również ledwo w liceum radziłam sobie z fizyką postawiłam na rozszerzoną i robiłam persone plus maturalnie że zdasz. Do wszystkiego miałam pełne odpowiedzi i czytałam vademecum i udało się nagle dostać 72%. Warto uwierzyć w siebie. Niestety an wojlek się nie dostało bo zabrakło punkcika
Awatar użytkownika
stellar
Posty: 746
Rejestracja: 20 wrz 2008, o 06:08

Re: Wyniki z fizyki

Post autor: stellar »

Ja przez swoje uprzedzenie do fizyki (fatalna nauka w gimnazjum, potem w liceum wychodziły braki właśnie z gimnazjum) nie potrafiłam na nią spojrzeć z łaskawej strony Ale się zawzięłam, czasem potrafiłam siedzieć nad jakąś nieszczęsną elektrostatyką nawet i do 12 w nocy, a jaką satysfakcją było, jak się coś pojęło
Zdawanie rozszerzonej nigdy mi nawet przez głowę nie przebłysnęło Nie chciałam przesadzać z tą ambicją, akurat do fizyki
Cappucinhu
Posty: 532
Rejestracja: 13 wrz 2008, o 21:31

Re: Wyniki z fizyki

Post autor: Cappucinhu »

ok, dzięki za odpowiedzi myślę, że kupię vademecum. tylko, że nie z operonu nie wiem jaki on jest, ale z podręcznikiem wole nie mieć styczności ja ogólnie myślę, że łatwiej jest pojąć fizykę, niż nauczyć się wszystkiego z biologii, takie moje odczucie
Awatar użytkownika
stellar
Posty: 746
Rejestracja: 20 wrz 2008, o 06:08

Re: Wyniki z fizyki

Post autor: stellar »

Jeśli chodzi o Vademecum Operonu to muszę Ci powiedzieć, że korzystałam z niego i bardzo je sobie chwalę Jeśli o wiedzę teoretyczną chodzi, to z niego tylko korzystałam, bo moje książki z Zamkoru to pożal się Boże. W owym vademecum jest, moim zdaniem, krótko, ale treściwie wyjaśniona elektrostatyka, kosmos i inne działy. Polecam Chociaż cena robi swoje, w sumie 70 zł za taką książkę to strata pieniędzy, bo można się wyposażyć za taką sumę w dobre zbiory
Ja za swoje vademecum (nóweczkę) zapłaciłam 49,99 bo była jakaś jednodniowa promocja w księgarni Dużo, no ale to zawsze mniej niż 70 zł
Cappucinhu
Posty: 532
Rejestracja: 13 wrz 2008, o 21:31

Re: Wyniki z fizyki

Post autor: Cappucinhu »

dzięki
właśnie w fizyce, z zadaniami praktycznymi miałam zawsze mniej problemu, jak z zadaniami teoretycznymi. niestety

w internecie widzę, że około 60zł kosztuje.
ttomek
Posty: 128
Rejestracja: 30 sie 2009, o 22:31

Re: Wyniki z fizyki

Post autor: ttomek »

Vademecum jest dobre do powtórki jak już się wcześniej opanowało materiał. Do nauki niezbyt się nadaje
Awatar użytkownika
stellar
Posty: 746
Rejestracja: 20 wrz 2008, o 06:08

Re: Wyniki z fizyki

Post autor: stellar »

To prawda, niemniej jednak ja pracę z nim dobrze wspominam Często też doczytywałam jakieś wykłady w internecie, mi się do teorii naprawdę w większości to vade przydało, ale nie chcę sugerować, ze powinno być jedynym źródłem wiedzy teoretycznej, bo to, ze mi podpasowało nie oznacza, że innym również będzie
Awatar użytkownika
proximeaccessit
Posty: 256
Rejestracja: 12 mar 2010, o 01:09

Re: Wyniki z fizyki

Post autor: proximeaccessit »

Vademecum OPERON-u z fizyki jest niezłe, ale oczywiście jest w nim o wiele za dużo, niż powinno się umieć nawet na zakres rozszerzony. Ale warto przeczytać wszystko, bo zawsze potem może trafić się pytanie jak na tegorocznej maturze, np. o typy półprzewodników, na którym elegancko się wyłożyłam
ttomek
Posty: 128
Rejestracja: 30 sie 2009, o 22:31

Re: Wyniki z fizyki

Post autor: ttomek »

proximeaccessit,
Oba zdania w Twoim poście się wykluczają.
Wszystko to, co jest w Vademecum operonu, może się pojawić na maturze rozsz. Przy części zagadnień jest większa na to szansa, przy części mniejsza. Warto jednak liznąć wszystko.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości