[Link] XXVI Olimpiada Wiedzy Ekologicznej (2011)

Pomoc w przygotowaniu do olimpiady Wiedzy Ekologicznej zwanej też olimpiadą ekologiczną. Wykaz materiałów, testy i rozwiązania.
Awatar użytkownika
borodziej
Posty: 677
Rejestracja: 21 kwie 2009, o 13:47

Re: XXVI Olimpiada Wiedzy Ekologicznej (2011)

Post autor: borodziej »

KamilB pisze:Borodzieju, właśnie zajrzałem na Twoją stronę i widzę, że jest tam całkiem fajne zdjęcie mojej osoby (nawet się uśmiecham ). Generalnie nie jestem zbyt fotogeniczny, ale to zdjęcie naprawdę mi się spodobało i w związku z tym mam pytanie: czy mógłbym je gdzieś wykorzystać? ( oczywiście w celach niekomercyjnych , np. ustawię je sobie jako główne na n-k , może być nawet z Twoim podpisem ) A może masz więcej takich ujęć?
Poza tym, fajnie się czyta Twój artykuł
Artykuł głównie Przewodniczącej, moje jedynie wtręty. Niestety mój dostarczyciel serwera właśnie padł, zrobił kopię baz sprzed 2 dni, dzisiaj zakłada serwer etc. etc. etc. Tak więc borodziejowej strony nie będzie przez tydzień. Ale jest na stronie OWE, wkrótce będą też artykuły w Przyrodzie, Aurze, Biologii, Trybunie, pewnie też w Echach (Eko i MY to dziwne czasopismo, więc chyba nie będzie).
Co do zdjęć - ślij mi swego maila na priva, podeślę pakiet zdjęć. Tamto wyszło rzeczywiście superaśnie (z tyłu w tle Dziekan dr hab. Maciej Skorupski i baner OWE - czego chcieć więcej)
Z reguły dbamy o odpowiedni wydźwięk medialny, by nadać wydarzeniu - Olimpiadzie i Wam, odpowiedni prestiż. W tym roku jakoś szybko-szybko i nie zdążyłem nawet sfotografować 10-tki laureatów przy planszy. Ale robiła Karolina, więc na OWE będzie cała fotogaleria (oficjalna).
No to hej!
Awatar użytkownika
KamilB
Posty: 250
Rejestracja: 23 gru 2010, o 19:51

Re: XXVI Olimpiada Wiedzy Ekologicznej (2011)

Post autor: KamilB »

To szacun za wykon - najlepsza uczelnia w Polsce, najlepszy wydział na uczelni
No ba
W tym roku poziom przygotowania finalistów był bardzo wysoki - od 43 do 36 prawidłowych odpowiedzi - 75 osób!
Ja zwróciłem na to uwagę już przy przeglądaniu listy na drzwiach auli Poziom etapu ustnego też był wyższy niż rok temu.
Za to podlaskie zawsze trzyma poziom Średnia dokładnie taka sama jak w zeszłym roku, no i 3. miejsce drużynowo

Priv już poszedł
misiek2010
Posty: 26
Rejestracja: 2 maja 2010, o 21:46

Re: XXVI Olimpiada Wiedzy Ekologicznej (2011)

Post autor: misiek2010 »

borodziej pisze: W tym roku poziom przygotowania finalistów był bardzo wysoki - od 43 do 36 prawidłowych odpowiedzi - 75 osób!. Poniżej 30 pkt - tylko 6, najmniej 24 i 26 pkt.
No sam nie wiem czy zamiast tych 40 pkt nie wolałbym tych 24stop.26 żeby nie być ostatnim
Awatar użytkownika
KamilB
Posty: 250
Rejestracja: 23 gru 2010, o 19:51

Re: XXVI Olimpiada Wiedzy Ekologicznej (2011)

Post autor: KamilB »

Jeszcze wrócę na chwilę do tych zer
Najlepsze w tym wszystkim było to, że w moim przypadku wszyscy pozostali jurorzy dali max
Tu chyba się pomyliłem, bo zero było za pytanie nr 2 (dobrze pamiętam?), a chyba właśnie za pytanie 4. dostałem 9x3 + 1
No ale to nic, już nie rozpamiętujmy tego Piszę o tym znowu tylko dlatego, że policzyłem średnią i punkty mi się nie zgadzały
Awatar użytkownika
Karmal
Posty: 87
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 20:00

Re: XXVI Olimpiada Wiedzy Ekologicznej (2011)

Post autor: Karmal »

Będzie gdzieś opublikowany klucz odpowiedzi do testu?
Awatar użytkownika
KamilB
Posty: 250
Rejestracja: 23 gru 2010, o 19:51

Re: XXVI Olimpiada Wiedzy Ekologicznej (2011)

Post autor: KamilB »

Będzie gdzieś opublikowany klucz odpowiedzi do testu?
Na pewno pojawi się na stronie głównej OWE.
Swoją drogą, jestem bardzo ciekaw swoich błędów (wiem tylko, że to z sylwanem mam na pewno źle ). W sobotę wieczorem próbowaliśmy z naszą ekipą z Podlasia ułożyć jakiś prawdopodobny klucz, ale przy kilku pytaniach mieliśmy za dużo wątpliwości.
Jest tu ktoś, kto brał udział w naszym tworzeniu klucza przy komputerze w Hance"?
Awatar użytkownika
KamilB
Posty: 250
Rejestracja: 23 gru 2010, o 19:51

Re: XXVI Olimpiada Wiedzy Ekologicznej (2011)

Post autor: KamilB »

Już minął tydzień od OWE, a klucza dalej nie ma
Awatar użytkownika
KamilB
Posty: 250
Rejestracja: 23 gru 2010, o 19:51

Re: XXVI Olimpiada Wiedzy Ekologicznej (2011)

Post autor: KamilB »

Właśnie wróciłem z sesji Rady Powiatu Starostwo chciało mnie jakoś wynagrodzić za mój sukces, więc ufundowało mi laptopa
Awatar użytkownika
Karmal
Posty: 87
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 20:00

Re: XXVI Olimpiada Wiedzy Ekologicznej (2011)

Post autor: Karmal »

Mogłeś tego nie mówić. Dobra. Będę uczył się w wakacje.
Awatar użytkownika
hysteria123
Posty: 30
Rejestracja: 15 kwie 2011, o 20:02

Re: XXVI Olimpiada Wiedzy Ekologicznej (2011)

Post autor: hysteria123 »

OMG. My pewnie dostaniemy długopisy. -.-
Awatar użytkownika
Karmal
Posty: 87
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 20:00

Re: XXVI Olimpiada Wiedzy Ekologicznej (2011)

Post autor: Karmal »

No coś ty.
A tak poza tym po co Ci długopis w wakacje?
Te z makulatury Ci nie wystarczą?
Awatar użytkownika
hysteria123
Posty: 30
Rejestracja: 15 kwie 2011, o 20:02

Re: XXVI Olimpiada Wiedzy Ekologicznej (2011)

Post autor: hysteria123 »

Powiedz to naszej dyrekcji tudzież prezydentowi
Awatar użytkownika
KamilB
Posty: 250
Rejestracja: 23 gru 2010, o 19:51

Re: XXVI Olimpiada Wiedzy Ekologicznej (2011)

Post autor: KamilB »

Dzisiaj w końcu wybrałem się do siedziby Toyoty w Warszawie i odebrałem moją główną nagrodę Powiem krótko: skuter jest super
Starajcie się za rok, bo na pewno też będzie o co walczyć
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości