XXVIII Olimpiada Wiedzy Ekologicznej 2012/2013

Pomoc w przygotowaniu do olimpiady Wiedzy Ekologicznej zwanej też olimpiadą ekologiczną. Wykaz materiałów, testy i rozwiązania.
Awatar użytkownika
borodziej
Posty: 677
Rejestracja: 21 kwie 2009, o 13:47

Re: XXVIII Olimpiada Wiedzy Ekologicznej 2012/2013

Post autor: borodziej »

skellen pisze:borodziej, już wyćwierkało się gdzie będzie finał?
Wyćwierkało 8-)
Lublin, niestety, nie stanął na wysokości zadania, więc.
SUPRAŚL
Wstępny program atrakcji zapowiada się szalenie ciekawie, ale o tym sza.
Zdrowych i radosnych!
Awatar użytkownika
skellen
Posty: 106
Rejestracja: 11 sty 2013, o 18:04

Re: XXVIII Olimpiada Wiedzy Ekologicznej 2012/2013

Post autor: skellen »

borodziej,
Jako, że to podlaskie, to będzie na wysokim poziomie .
Mam nadzieję, że i w tym roku dane mi będzie uczestniczyć w finale. Tym razem na własnej ziemi
Awatar użytkownika
borodziej
Posty: 677
Rejestracja: 21 kwie 2009, o 13:47

Re: XXVIII Olimpiada Wiedzy Ekologicznej 2012/2013

Post autor: borodziej »

skellen pisze:borodziej,
Jako, że to podlaskie, to będzie na wysokim poziomie
Mam nadzieję, że i w tym roku dane mi będzie uczestniczyć w finale. Tym razem na własnej ziemi"
No to podpadłeś ludziskom w Lublina - w Supraślu czeka Cię kocówa"
Potwierdzam, jak podlaskie, to będzie TIP-TOP. Lublin miał wyjątkową szansę, bo teraz już się nie załapie - następna jubileuszowa XXX planowana jest już od dawna. I na pewno będzie się działo, że hej!
Tak więc wojujcie na obecnej, ale myślcie już o przyszłorocznej. Kto pamięta jubileuszową XXV? Był dr Andrzej Kassenberg z wykładem klimatycznym", minister Janusz Zaleski, prof. Andrzej Grzywacz, występy teatralne, bieganie po Parku i po Muzeum.
"Należy podkreślić, że w 2015 r odbędzie się Jubileuszowa XXX edycja, na którą przygotowujemy specjalne wydanie historii i losów naszych laureatów. Wszystkich chętnych naszych sympatyków, którzy chcieliby wyrazić swe zdanie i opowiedzieć nam jak ułożyło się ich życie po udziale w Olimpiadzie, prosimy o kontakt e-mailowy lub listowny!"

Tak więc do 13 stycznia - trzymamy kciuki!
kkamcia
Posty: 7
Rejestracja: 5 kwie 2013, o 19:31

Re: XXVIII Olimpiada Wiedzy Ekologicznej 2012/2013

Post autor: kkamcia »

witajcie! czy macie może już ttesty lub odpowiedzi do dzisiejszego testu? Pozdrawiam
Acid0602
Posty: 9
Rejestracja: 13 sty 2014, o 16:49

Re: XXVIII Olimpiada Wiedzy Ekologicznej 2012/2013

Post autor: Acid0602 »

odpowiedzi będą dostępne 16 stycznia do tego czasu pozostaje jedynie wspólnie przypominać sobie pytania i odpowiedzi
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość