£ysienie tchórzofretki

Informacje o naszych tchórzofretkach. Żywienie i rozmnażanie, problemy w hodowli.
Justyna

£ysienie tchórzofretki

Post autor: Justyna »

Moja 5 letnia fretka jest samiczką po sterylizacji w tym roku kompletnie nie ma sierści tylko miejscami na łapkach i na karku-pod szyją.Bardzo się nią przejmuję ,je wszystko (jarzyny i owoce-surowe,wołowinę oraz chrupki dla tchórzofretek) oraz bawi się więc nie ma Żadnych oznak chorobowych jedyny problem Że jest łysa.
Bogushiasss

Re: £ysienie tchórzofretki

Post autor: Bogushiasss »

z regóły na łysienie mają wpływ chormony podczas zbyt długiej rujki, ale skoro freta jest po sterylce to trOdno mi powiedzieć :(
prazm
Posty: 385
Rejestracja: 27 wrz 2006, o 13:22

Re: £ysienie tchórzofretki

Post autor: prazm »

Problem jest i to b. poważny. Zalecam pilną wizytę u weta. Jeśli lekarz Cię oleje skontaktuj się ze mną na gg. Napiszę Ci na co te objawy wskazują i z tą wiedzą pójdziesz do innego weta. Teraz Ci tego nie napiszę bo nie chcę sugerować diagnozy. Wet jest specjalistą i on będzie widział zwierzaka, nie ja. Diagnozowanie na podstawie opisu nie jest tymco misie lubią najbardziej". POza tym nie jestem wetem
KONIECZNIE DO WETA!

[ Dodano: Sro Lis 29, 2006 23:20 ]
Justyno, czy wet oglądał Twoją fretkę?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości