Zaczerwienienie nad ustami

Jak utrzymać zdrową skórę, jak pielęgnować, czego unikać. Badania struktury i funkcje skóry, schorzenia skóry, paznokci i włosów.
OnOonOoon
Posty: 17
Rejestracja: 2 paź 2014, o 20:56

Zaczerwienienie nad ustami

Post autor: OnOonOoon »

Witajcie, mam okropny problem
Jakies trzy dni temu zaczely piec mnie wargi. Pozniej pojawilo sie takie jednolite zaczerwienienie nad gorna warga i strasznie to wyglada.
Jakby warga byla rozszerzona albo jakbym pomalowal sie szminka.

Co to wedlug Was moze byc? Jak szybko sie tego pozbyc? Za kilka dni mam randke, ale chyba nic z tego

Stosuje masc z witamina A, ale niezbyt pomaga. Pomyslalem tez o lamisilacie. Pomocy, jestem zalamany
Załączniki
1.jpg
Stworek
Posty: 229
Rejestracja: 30 paź 2009, o 18:00

Re: Zaczerwienienie nad ustami

Post autor: Stworek »

Rozwijająca się opryszczka. Idź do apteki po coś przeciwwirusowego, Np. Acyklovir.

OnOonOoon
Posty: 17
Rejestracja: 2 paź 2014, o 20:56

Re: Zaczerwienienie nad ustami

Post autor: OnOonOoon »

Mam nadzieje, ze to tylko opryszczka, bo juz naczytalem sie o jakichs zapaleniach okoloustnych, z ktorymi ludzie mecza sie po kilka lat:((

Awatar użytkownika
piotr090980
Posty: 3
Rejestracja: 15 maja 2016, o 20:15

Re: Zaczerwienienie nad ustami

Post autor: piotr090980 »

jesli to zapalenie okołoustne to dobrze działa laticort, na mnie przynajmniej działał.
Awatar użytkownika
affeck
Posty: 20
Rejestracja: 5 lut 2015, o 09:31

Re: Zaczerwienienie nad ustami

Post autor: affeck »

Są trzy możliwości, wynikające z tego co napisałeś albo jest to opryszczka, albo zapalenie okołoustne, ewentualnie zwyczajnie Ci usta popękały. Kup sobie laticort on działa kompleksowo na wszystkie te choroby i zobaczysz co będzie. Jak nie przejdzie, to stary musisz iść do lekarza.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości