Zadania z tegorocznej matury Chemia maj 2014

Przygotowanie do matury z chemii, rozwiązywanie zadań, pomoc w zrozumieniu reakcji chemicznych, arkusze maturalne z chemii
Awatar użytkownika
majkiwarszawa
Posty: 93
Rejestracja: 19 lut 2013, o 22:37

Re: Zadania z tegorocznej matury Chemia maj 2014

Post autor: majkiwarszawa »

muciaas pisze:ja mam bio 82% chem 87% matma 96% czyli 265 na WUM. Jak myslicie jest sens skałdac na WUM? w tamtym roku próg był 268
Też mam 265 i dylemat - liczyć na spadek i próbować na lekarski, czy może jednak stoma. Bardzo mi zależy na Warszawie. A może jednak weta z dziecięcych marzeń.

Wie ktoś coś, kiedy można się spodziewać jakiś prognoz odnośnie progów?
Awatar użytkownika
karooolajn
Posty: 196
Rejestracja: 7 maja 2013, o 12:38

Re: Zadania z tegorocznej matury Chemia maj 2014

Post autor: karooolajn »

majkiwarszawa pisze: Wie ktoś coś, kiedy można się spodziewać jakiś prognoz odnośnie progów?
Gdzieś jest wątek czary mary obstawiamy progi".

Ja mam z biologii 83, czyli w sumie do rekrutacji 173 i liczy na ŚUM
Awatar użytkownika
creamecarmel
Posty: 41
Rejestracja: 18 gru 2013, o 00:59

Re: Zadania z tegorocznej matury Chemia maj 2014

Post autor: creamecarmel »

Ja mam z biologie 82% ale chemie całkowicie zwalilam, az wstyd sie przyznac, zaledwie 47 %
Awatar użytkownika
inarlie
Posty: 121
Rejestracja: 13 gru 2013, o 13:14

Re: Zadania z tegorocznej matury Chemia maj 2014

Post autor: inarlie »

AMJ, gratulacje. Pyta nie błądzi, kurcze strasznie mi cb szkoda. Przecież ty jesteś genialny. Na pocieszenie powiem, że spadek progów jest możliwy. A nad stomą myślałeś? U mnie z kolei jest lepiej niż po wstępnej analizie śmiałam marzyć. Biologia 87%, chemia 88%, matma 88%. Uratowałam honor humanów. ^^Więc patrząc na zeszłoroczne progi ostateczne to dostałabym się wszędzie oprócz top, top, top (Kraków i Wawa). Mam wybór, którego się nie spodziewałam. To którą medyczną polecacie?

pyta nie błądzi
Posty: 376
Rejestracja: 29 mar 2014, o 17:58

Re: Zadania z tegorocznej matury Chemia maj 2014

Post autor: pyta nie błądzi »

Ojej, jeśli to nie ironia, to miło mi. Jestem zawiedziony, jednak jak wiecie stresik robi swoje. Przeoczenie kilku zadań, przewrócenie wykresu (.) itd. Miło mi było sprzeczać się tu z wami na forum Gratuluję wyników. Kto wie, jeśli próg na ŚUM spadnie o 2 pkt to i ja nie będę płacił
Awatar użytkownika
inarlie
Posty: 121
Rejestracja: 13 gru 2013, o 13:14

[Link] Zadania z tegorocznej matury Chemia maj 2014

Post autor: inarlie »

Nie ironia, serio uważam cię za inteligentnego gościa. A do Szczecina złożyłeś? Może tam będzie spadek, Szczecin ostatnio cienko przędzie. A akso? Jestem ciekawe czy ona zupełnie rozwaliła system. O, dla zainteresowanych wynikami daję link do wątka, który przed chwilą znalazłam. nocne-czuwanie-2014-i-chwalenie-si-wyni ... 18-360.htm
pyta nie błądzi
Posty: 376
Rejestracja: 29 mar 2014, o 17:58

Re: Zadania z tegorocznej matury Chemia maj 2014

Post autor: pyta nie błądzi »

Złożyłem Stoma nie bardzo mnie kręci. Mam jednak plan na dalszy swój żywot - jeśli progi nie spadną dla mnie wystarczająco, (2pkt litości) to idę do Gdańska na 1 rok płatny (względnie niska cena + miasto) i potem spróbuję poprawić tą biol, no chociaż 5 % żeby przenieść się na stacjo Idź do Gdańska
Awatar użytkownika
inarlie
Posty: 121
Rejestracja: 13 gru 2013, o 13:14

Re: Zadania z tegorocznej matury Chemia maj 2014

Post autor: inarlie »

Myślę, że możesz załapać się na Szczecin albo Białystok. Plan jest ok, myślę, że ma sporą szansę powodzenia. Sama miałam podobny, tylko że ja miałam jak coś iść do mojego rodzinnego Lublina. W sumie zawsze chciałam mieszkać nad morzem. Tylko od domu daleko. Kurcze, to niesprawiedliwe, że wszystkie uczelnie medyczne koncentrują się na zachodzie, a my wschodnie żuczki mamy blisko domu tylko Białystok i Lublin (Lublin jest świetny jeśli ktoś chce zostać hematologiem). Nad Wrocławiem i Poznaniem jeszcze myślę, równie daleko. Tylko żeby mi lekarz medycyny pracy dał kwalfikację.

Awatar użytkownika
Maciek418
Posty: 44
Rejestracja: 10 cze 2013, o 10:58

Re: Zadania z tegorocznej matury Chemia maj 2014

Post autor: Maciek418 »

W Szczecinie mówili w radiu, że b.dużo osób złożyło w tym roku niby na lekarski
Awatar użytkownika
wsedek
Posty: 490
Rejestracja: 22 lis 2013, o 15:48

Re: Zadania z tegorocznej matury Chemia maj 2014

Post autor: wsedek »

Maciek418 pisze:W Szczecinie mówili w radiu, że b.dużo osób złożyło w tym roku niby na lekarski

Widzę, że dysponujesz precyzyjnymi danymi

Awatar użytkownika
Erick
Posty: 1560
Rejestracja: 15 paź 2009, o 18:40

Re: Zadania z tegorocznej matury Chemia maj 2014

Post autor: Erick »

wsedek pisze:
Maciek418 pisze:W Szczecinie mówili w radiu, że b.dużo osób złożyło w tym roku niby na lekarski

Widzę, że dysponujesz precyzyjnymi danymi

I wiarygodnym źródłem informacji.
MrsCytoplazma
Posty: 319
Rejestracja: 6 paź 2011, o 20:08

Re: Zadania z tegorocznej matury Chemia maj 2014

Post autor: MrsCytoplazma »

Erick pisze:
wsedek pisze:
Maciek418 pisze:W Szczecinie mówili w radiu, że b.dużo osób złożyło w tym roku niby na lekarski

Widzę, że dysponujesz precyzyjnymi danymi

I wiarygodnym źródłem informacji.
RMF FM
zupelnieodzera
Posty: 175
Rejestracja: 5 wrz 2013, o 18:29

Re: Zadania z tegorocznej matury Chemia maj 2014

Post autor: zupelnieodzera »

Ale mówili, że dużo osób złożyło papiery na lekarski w Szczecinie na PUM? Czy ogólnie w kraju?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości