Zoofizjoterapia - UTP w Bydgoszczy

Wzajemne pomoc w wyborze prawidłowego kierunku studiów. Omówienie zasad rekrutacji na poszczególne uczelnie. Pomoc w adaptacji i nauce na studiach.
karink4
Posty: 4
Rejestracja: 18 lip 2016, o 10:59

Re: Zoofizjoterapia - UTP w Bydgoszczy

Post autor: karink4 »

A nie nie, ja z Bydgoszczy
solnatt
Posty: 14
Rejestracja: 1 cze 2016, o 19:09

Re: Zoofizjoterapia - UTP w Bydgoszczy

Post autor: solnatt »

Łoo, to dobrze masz ja właśnie dziś jadę oglądać mieszkanko! Ogarnęłam zeszłoroczny plan i wynika z tego,że większość zajęć odbywa się na mazowieckiej (pojedyncze na Kordeckiego), także staram się coś wyłapać w tym rejonie.

karink4
Posty: 4
Rejestracja: 18 lip 2016, o 10:59

Re: Zoofizjoterapia - UTP w Bydgoszczy

Post autor: karink4 »

A to napisz na jakiej ulicy będziesz miała to mieszkanko, bo rejony Mazowieckiej są bardzo rozrywkowe
Natka28
Posty: 20
Rejestracja: 27 paź 2014, o 14:50

Re: Zoofizjoterapia - UTP w Bydgoszczy

Post autor: Natka28 »

Hej dziewczyny, może wy rozwiążecie mój problem Zapisałam się na niestacjonarne i według terminarza (nawet dziś dostałam maila z przypomnieniem), że do 31.08 mam złożyć dokumenty, a wyniki są 6.09(według strony kandydata w zakładce wyniki". Od kiedy to najpierw oddaje się teczkę, a później znasz wynik?
solnatt
Posty: 14
Rejestracja: 1 cze 2016, o 19:09

Re: Zoofizjoterapia - UTP w Bydgoszczy

Post autor: solnatt »

No u nich jest to na takiej zasadzie właśnie (też mnie to zastanawia),że najpierw oddajesz komplet dokumentów, a później są wyniki. Na stacjonarnych była pierwsza lista 15.07 i od tego momentu do 26.07 trzeba było dostarczyć dokumenty i 29.07 były wyniki już ostateczne.

Natka28
Posty: 20
Rejestracja: 27 paź 2014, o 14:50

Re: Zoofizjoterapia - UTP w Bydgoszczy

Post autor: Natka28 »

To może też będzie wcześniej lista podana? Chociaż tyle, bo kurcze ja już musiałam oddać oryginały świadectw do Warszawy, więc jak zabiorę stamtąd = rezygnacja, wtedy muszę liczyć, że zoofizjoterapie otworzą i mnie przyjmą. Bardzo dziwnie wymyślili, jak na złość, bo u mnie Bydgoszcz właśnie na 1. miejscu
solnatt
Posty: 14
Rejestracja: 1 cze 2016, o 19:09

Re: Zoofizjoterapia - UTP w Bydgoszczy

Post autor: solnatt »

Hm, możesz podać odpis świadectwa. Ja chciałam dać oryginał, ale babka w punkcie rekrutacyjnym sama chciała ode mnie odpis. Więc jeśli go masz, to nie ma problemu

Natka28
Posty: 20
Rejestracja: 27 paź 2014, o 14:50

Re: Zoofizjoterapia - UTP w Bydgoszczy

Post autor: Natka28 »

Raczej nie będę specjalnie tam jechać, żeby dać teczkę jestem z Katowic. I tak już muszę wycieczkę zrobić do Warszawy. Nie są to tanie przejazdy bez legitymacji studenckiej.
A macie gdzieś informację ile osób było chętnych na jedno miejsce albo ile zostało przyjętych? Ciekawa jestem, czy rośnie zainteresowanie zoofizjoterapią.
solnatt
Posty: 14
Rejestracja: 1 cze 2016, o 19:09

Re: Zoofizjoterapia - UTP w Bydgoszczy

Post autor: solnatt »

Zawsze możesz wysłać dokumenty pocztą

aneczkadh
Posty: 1
Rejestracja: 14 sie 2016, o 13:23

Re: Zoofizjoterapia - UTP w Bydgoszczy

Post autor: aneczkadh »

Cześć, zakwalifikowałam sie na zoofizjo na rok 2016/2020 na stacjonarne bede mieszkaław akademiku na błoniach któs ma jakies info na temat tego akademika ?:) Jest moze ktoś ze Śląska ?:)
kucyk 97
Posty: 1
Rejestracja: 7 sie 2016, o 15:40

Re: Zoofizjoterapia - UTP w Bydgoszczy

Post autor: kucyk 97 »

Witam wszystkich Jak się cieszę, że w końcu znalazłam forum o zoofizjoterapii w Bydgoszczy. Ja także się wybieram w tym roku na ten kierunek, będę mieszkać w akademiku na błoniach i też nie mam kompletnie żadnych informacji o nim
Natka28
Posty: 20
Rejestracja: 27 paź 2014, o 14:50

Re: Zoofizjoterapia - UTP w Bydgoszczy

Post autor: Natka28 »

Dziewczyny orientujecie się, czy można im wysłać odpis świadectwa dojrzałości? Odpis jest wydany przez OKE, nie jest to zwykłe ksero czy coś, na pewno wiecie co mam na myśli. Niestety ani na maila nie odpisali (wysłany dawno) ani też nikt nie odbiera, nie potrafię się tam dodzwonić a może ktoś z Bydgoszczy mógłby się przejść i zapytać o to? Błagam, niech znajdzie się jakaś dobra dusza, bo osiwieje od tego zamartwiania się
Natka28
Posty: 20
Rejestracja: 27 paź 2014, o 14:50

Re: Zoofizjoterapia - UTP w Bydgoszczy

Post autor: Natka28 »

Uff, mój post jest nieaktualny, tyle czasu, ale udało się i jak się okazuje - odpis jest na równi z oryginałem
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości