Zootechnika w Poznaniu

Gdzie można studiować zootechnikę, jakie są zasady rekrutacji na studia, jak ciężkie są studia, czy znajdę ciekawą i dobrze płatną pracę po zootechnice? Na wszystkie pytania znajdziesz odpowiedzi na forum.
Agnieszka1213
Posty: 3
Rejestracja: 11 mar 2009, o 18:40

Zootechnika w Poznaniu

Post autor: Agnieszka1213 »

Witam dostałam się na zootechnikę do Poznania czy ktoś możne mi powiedzieć jak tam jest. Jestem po liceum ogólnokształcącym Jakie książki są potrzebne na ten kierunek
Awatar użytkownika
Pleiades
Posty: 14
Rejestracja: 1 wrz 2010, o 12:49

Re: Zootechnika w Poznaniu

Post autor: Pleiades »

Cześć!

Ja kończyłam zootechnikę w Poznaniu. Jak jest? No cóż, studia uważam za najwspanialszy okres w moim życiu
Podręczniki - mogę polecić anatomię Akajewskiego, fizjologię zwierząt Krzymowskiego, genetykę Świtońskiego, a ogólnie to raczej dobre i wystarczające są te książki, które będą Wam sugerować wykładowcy na zajęciach (w 80% przypadków ich własne dzieła ). Ogólnie - spokojnie, na poczatku strasznie nie jest, najgorszy jest chyba 2. rok, chociaż to może być moje subiektywne odczucie.

Pozdrawiam
kofeina
Posty: 65
Rejestracja: 7 lis 2009, o 22:10

Re: Zootechnika w Poznaniu

Post autor: kofeina »

Pytanie do studentów zootechniki, najlepiej tej z Poznaniu, jak wyglądają kolokwia z anatomii?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości