1 pazdziernika

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
BMI
Posty: 30
Rejestracja: 16 wrz 2009, o 22:38

Re: 1 pazdziernika

Post autor: BMI »

Też nie wiem kiedy ale wiem że na 99% dostanę akademik dla pewności kazali zadzwonić 6-10 września tak więc DS2 witaj
Adamm
Posty: 12
Rejestracja: 21 sie 2009, o 23:44

Re: 1 pazdziernika

Post autor: Adamm »

OUI pisze: mogliby jakoś dać znać czasem co gdzie i jak.
Informacja o szkoleniu bibliotecznym jest już od dłuższego czasu na koncie rekrutacyjnym( przynajmniej moim niebieską czcionką ): Biblioteka Główna UMB organizuje szkolenia biblioteczne dla studentów I roku. Wszystkie informacje znajdziecie Państwo na stronie www Uczelni w zakładce: Biblioteka Główna".
Eremita
Posty: 12
Rejestracja: 29 lip 2010, o 16:45

Re: 1 pazdziernika

Post autor: Eremita »

hej:) mam pytanie: czy dostał juz ktos pocztą decyzję o przyjeciu z uczelni, bo ja złożyłam dokumenty na początku sierpnia i nic jeszcze nie przyszło.Jestem ciekawa czy przysyłają jakieś dodatkowe ważne informacje typu nr konta na wpłacenie za legitymacje, albo jakieś loginy do kont studenckich o ile istnieja,itp ?
Awatar użytkownika
vahti
Posty: 1110
Rejestracja: 30 kwie 2009, o 19:46

Re: 1 pazdziernika

Post autor: vahti »

rozsyłaja, ja dzis dostałem z leku razem z reklama ifmsa i data/miejscem szkolenia bibliotecznego
Adamm
Posty: 12
Rejestracja: 21 sie 2009, o 23:44

Re: 1 pazdziernika

Post autor: Adamm »

Też dziś dostałem list. Nic nie ma tam ciekawego czy ważnego, oprócz informacji o szkoleniu bibliotecznym, ale to już wiadomo od dawna
Awatar użytkownika
jarek 12345
Posty: 436
Rejestracja: 17 maja 2010, o 23:10

Re: 1 pazdziernika

Post autor: jarek 12345 »

Ja dostałem w czwartek
Jagódka
Posty: 23
Rejestracja: 11 sty 2009, o 19:23

Re: 1 pazdziernika

Post autor: Jagódka »

ja również dostałam, bodajże w piątek, ale żadnej informacji o legitymacji nie widzę.
czy wiecie coś na ten temat
Kasienka90
Posty: 6
Rejestracja: 30 sie 2010, o 19:34

Re: 1 pazdziernika

Post autor: Kasienka90 »

Ja tez już dostałam list w zeszłym tygodniu. Jeżeli chodzi o legitymację, to po szkoleniu bibliotecznym (o ile dobrze pamiętam z zeszłego roku) idzie się do kasy w Pałacu i tam płaci się 21 zł za legitkę i 7 zł za indeks, otrzymuje się kwitek, a potem w październiku na immatrykulacji dostaje się indeks, a legitymacje odbiera się z kwitkiem w dziekanacie jakoś w połowie października (tak, kochani, pół miesiąca na biletach normalnych).
Awatar użytkownika
OlaaaM6
Posty: 636
Rejestracja: 16 lip 2008, o 18:39

Re: 1 pazdziernika

Post autor: OlaaaM6 »

Czy wie ktos moze kiedy zaczynaja sie zajecia?
Dzis rozmawialam z kolezanka z drugiego roku ze stomy i mowila, ze ponoc juz 27 wrzesnia?
lukasz663
Posty: 68
Rejestracja: 22 wrz 2008, o 18:47

Re: 1 pazdziernika

Post autor: lukasz663 »

i tak pewnie zaczniemy 4 października bo 1 to piatek
Kasienka90
Posty: 6
Rejestracja: 30 sie 2010, o 19:34

Re: 1 pazdziernika

Post autor: Kasienka90 »

To że 1 to piątek, nic nie oznacza. Owszem, zakłady mogą przesunąć zajęcia na następny tydzień, ale to nie reguła. Aczkolwiek, miło by było
lukasz663
Posty: 68
Rejestracja: 22 wrz 2008, o 18:47

Re: 1 pazdziernika

Post autor: lukasz663 »

no np. na chemii ma znaczenie że to piątek, bo nie bedą zaczynac zajęć z jedną grupa a pozostałe bedą w tyle
Kasienka90
Posty: 6
Rejestracja: 30 sie 2010, o 19:34

Re: 1 pazdziernika

Post autor: Kasienka90 »

Nie sprecyzowałam się, sorry, chodziło mi o wykłady, bo ćwiczenia tak jak piszesz będą raczej od 4 października
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości