1 pazdziernika

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
gusia19
Posty: 8
Rejestracja: 26 wrz 2010, o 20:50

Re: 1 pazdziernika

Post autor: gusia19 »

Cześć:)
trochę się już zdążyłam pogubić w poszukiwaniu informacji na stronie naszej uczelni, więc pisze do was:)
Może wy mi powiecie jak to jest z grupami? Skąd mam się dowiedzieć , do której trafiłam? Przegapiłam szkolenie biblioteczne, bo moja stancja jest dopiero od pierwszego. więc może z tego wynika moja niewiedza.
Awatar użytkownika
vahti
Posty: 1110
Rejestracja: 30 kwie 2009, o 19:46

Re: 1 pazdziernika

Post autor: vahti »

29 wrzesnia beda podane listy z grupami oraz rozkład zajęć dla I roku. przynajmniej tak mówi gablotka w pałacu
gusia19
Posty: 8
Rejestracja: 26 wrz 2010, o 20:50

Re: 1 pazdziernika

Post autor: gusia19 »

ooo dzięki, no to mam nadzieję ,że pojawi się nie tylko w gablotce, ale też na stronie naszego wydziału :d
Awatar użytkownika
vahti
Posty: 1110
Rejestracja: 30 kwie 2009, o 19:46

Re: 1 pazdziernika

Post autor: vahti »

z organizacja BUMu to ja sie bede cieszyl jak 29 pojawi sie chociazby w gablotce w dziekanacie.
gusia19
Posty: 8
Rejestracja: 26 wrz 2010, o 20:50

Re: 1 pazdziernika

Post autor: gusia19 »

a mógłbyś jak będziesz szedł sprawdzić sam,w której jesteś grupie zobaczyć ,w której jestem ja? Bo trochę mi ten 1 komplikuje życie.
Dzwiedz
Posty: 4
Rejestracja: 28 lip 2010, o 18:01

Re: 1 pazdziernika

Post autor: Dzwiedz »

A wiecie może o której jest w ogole inauguracja 1 października?
Awatar użytkownika
vahti
Posty: 1110
Rejestracja: 30 kwie 2009, o 19:46

Re: 1 pazdziernika

Post autor: vahti »

ósmego jest immatrykulacja, nie wiem czy pierwszego cokolwiek jest dla nas. P gusia, odezwij sie do mnie na gadu, bo coś cię złapać nie moge. :)
Choco
Posty: 20
Rejestracja: 4 wrz 2009, o 16:44

Re: 1 pazdziernika

Post autor: Choco »

a 1 nie zaczynają się już przypadkiem zajęcia?
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: 1 pazdziernika

Post autor: Padre Morf »

z organizacja BUMu to ja sie bede cieszyl jak 29 pojawi sie chociazby w gablotce w dziekanacie.

To nie jest kwestia organizacji tylko tego, że rekrutacja na studia niestacjonarne zapewne jeszcze trwa.
Ponieważ nie ma jeszcze zamkniętej listy studentów ciężko cokolwiek ułożyć.

A na późniejszych latach sami się dowiecie jak to jest układać plan, który potem wam zdemoluje dr R.L. zajmujący się właśnie planami zajęć.
a 1 nie zaczynają się już przypadkiem zajęcia?

no macie anatomie ]
Awatar użytkownika
vahti
Posty: 1110
Rejestracja: 30 kwie 2009, o 19:46

Re: 1 pazdziernika

Post autor: vahti »

Ale tylko pierwszy rok ma ogłoszoną datę otrzymania rozkładu zajęć - lata późniejsze nawet takiej informacji nie otrzymały, a planami zajmuje się właśnie tajemniczy DR L. :)
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: 1 pazdziernika

Post autor: Padre Morf »

Ale tylko pierwszy rok ma ogłoszoną datę otrzymania rozkładu zajęć - lata późniejsze nawet takiej informacji nie otrzymały, a planami zajmuje się właśnie tajemniczy DR L.

Lata 4-6 same sobie układają plan - zazwyczaj jest to niewiele zmieniona wersja tego co było przed rokiem.
Potem dr Letko robi z nim rozne rzeczy i daje staroście, który rozprowadza plan wśród studentów. Jednoczesnie plan idzie do gabloty.
gusia19
Posty: 8
Rejestracja: 26 wrz 2010, o 20:50

Re: 1 pazdziernika

Post autor: gusia19 »

to jeśli stoma ma anatomię, znaczy ,że może nam się uda zacząć 4 . bo pierwsze ćwiczenia z anatomii mamy 5.10 d
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: 1 pazdziernika

Post autor: Padre Morf »

bo pierwsze ćwiczenia z anatomii mamy 5.10 d

albo 4.10
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości